Meble sklepowe Łódź

Wybór odpowiednich mebli sklepowych to jedno z wielu zadań, które stoją przed właścicielami do wykonania podczas otwarcia lub remontu sklepu. Z myślą o Państwa trudnych wyborach powstaliśmy my – Best Line, producent i dystrybutor mebli sklepowych wysokiej jakości, opartych na nowoczesnej technologii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli sklepowych dostępnych w Łodzi.

Solidne meble sklepowe to my

Jesteśmy firmą działającą już 10 lat na rynku, która stale się rozwija i wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie wyposażenia sklepu poprzez realizację Państwa wymarzonych projektów.

Realizujemy nie tylko Państwa projekty, ale również tworzymy autorskie meble systemowe. Jednym z naszych sztandarowych produktów są panele sklepowe – czyli modele Slatwall, wykonane z płyty meblowej MDF, których zadaniem jest zaprezentowanie klientom asortymentu sklepu. Nasze panele sklepowe wyróżniają się dodatkiem frezów i aluminiowych wsuwek, dzięki czemu mogą Państwo zawiesić na nich haczyki, np. na torebki lub biżuterię, a także wieszaki na ubrania.

Staramy się, aby nasze meble były wykonane estetycznie i pasowały do klimatu i reszty wystroju Państwa sklepu. Proponujemy klasyczne kolory i praktyczne wykończenia, które są łatwe w utrzymaniu w czystości – a o to należy dbać bardzo często. Oczywiście na Państwa zamówienie możemy wykonać meble w wybranym kolorze – nie narzucamy sobie żadnych ograniczeń.

Gondole – elegancja i funkcjonalność

Innym rodzajem mebli sklepowych, które dla Państwa przygotowaliśmy, są gondole. Charakteryzują się eleganckim wykończeniem, co sprawia, że świetnie się odnajdują w sklepach obuwniczych, odzieżowych czy galanteryjnych. Podobnie jak pozostałe nasze produkty, gondole oprócz eleganckiego designu i wykończenia zwracają swoją uwagę na dużą funkcjonalność. Zastosowany w nich system Slatwall umożliwia przechowywanie i wyeksponowanie dużej ilości np. ubrań. Przygotowaliśmy dla Państwa gondole dwu-, trzy- i czterostronne, wyposażone w kółka, dzięki czemu bez obaw można je przesuwać po całym lokalu. W ofercie są też gondole z dolnymi szufladami, które służą przechowywaniu różnego rodzaju produktów przeznaczonych na sprzedaż.

Dlaczego Best-Line?

Nasze meble sklepowe tworzone są z najwyższą starannością i wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości, o czym możemy zaświadczyć my sami – jako producenci. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym i dużym magazynem, w którym przechowujemy wykonane meble. Jeśli szukają Państwo czegoś w tempie ekspresowym, to z pewnością znajdzie się u nas coś od ręki.

Działamy szybko, ale z pełnym zaangażowaniem. Oferujemy kompleksową pomoc i obsługę na każdym etapie. Zależy nam na tym, aby nasze meble zostały Państwu dostarczone w nienagannym stanie, dlatego sami zajmujemy się transportem na terenie całego kraju. Niezależnie od miejsca docelowego, czy to Wrocław, czy Łódź – meble sklepowe Best-Line będą dostarczone na czas.

Sprawdź nasze meble sklepowe