Meble sklepowe Bielsko-Biała

Jako firma wytwarzająca solidne meble sklepowe od 10 lat wiemy, czego oczekują nasi klienci i potrafimy odpowiedzieć na ich potrzeby. Produkujemy elementy wyposażenia sklepów, które pozwalają na atrakcyjne wyeksponowanie towaru. Meble sklepowe dla Bielska-Białej projektujemy tak, by sprawdzały się w lokalach o różnym metrażu, także tych mniejszych. Z naszych rozwiązań chętnie korzystają właściciele sklepów z branży obuwniczej, odzieżowej, galanterii skórzanej. Jeśli prowadzicie Państwo sklep z takim asortymentem, zachęcamy do bliższego poznania oferty naszych mebli.

Funkcjonalne i uniwersalne meble sklepowe: Bielsko-Biała

Wybierając do swojego sklepu meble z naszej oferty, mogą Państwo stworzyć za ich pomocą różnorodne aranżacje. Poszczególne modele nadają się do montażu na ścianie, są wolnostojące lub wyposażone w kółka, które ułatwiają ich przesuwanie. Panele ścienne Slatwall, zabudowy i gondole z panelami Slatwall są niezastąpione, jeśli chodzi o tworzenie ekspozycji na niewielkich powierzchniach. Dają jednocześnie wiele możliwości aranżacji: można mocować na nich wieszaki, haczyki lub półeczki, na których będą zaprezentowane akcesoria i drobiazgi. Projektując meble sklepowe dla Bielska-Białej, myślimy także o ułatwieniu kwestii przechowywania towaru. Wiele z naszych produktów jest wyposażonych w szuflady i szafki, które ułatwiają dostęp do produktów i zapewniają porządek w sklepie.

Rozwiązania dla branży odzieżowej i obuwniczej – meble sklepowe w Bielsku-Białej

Gondole, zabudowy, szafki i regały tworzymy przede wszystkim z myślą o sklepach obuwniczych, odzieżowych, z galanterią skórzaną, biżuterią, akcesoriami. Nasze produkty są wyposażone między innymi w drążki na wieszaki, wsuwki na haczyki lub półki i inne dodatki przydatne w tworzeniu ekspozycji towaru. Można je wykorzystać do tworzenia atrakcyjnych wizualnie ekspozycji, a także do prezentowania klientom oferty sezonowej czy wyprzedażowej.

Polecamy meble sklepowe w Bielsku-Białej prosto od producenta

Projektowaniem i produkcją mebli sklepowych zajmujemy się już od 10 lat. Mamy własny warsztat stolarski, a każdy z wyrobów tworzymy samodzielnie. Dzięki temu możemy elastycznie odpowiadać na potrzeby naszych klientów, personalizując wyposażenie sklepów. Oferujemy meble sklepowe w Bielsku-Białej na wymiar, w przypadku większości modeli możliwy jest także wybór koloru płyty MDF. Niektóre meble mogą zostać wyposażone w dodatkowe elementy, na przykład półki, szufladki czy nadstawki.

Sprawdź nasze meble sklepowe