Meble sklepowe Gowarzewo

Od 10 lat produkujemy solidne meble sklepowe, które umożliwiają właścicielom butików z odzieżą, obuwiem i innych tworzenie spójnej, atrakcyjnej dla klientów ekspozycji. Kontrolujemy proces powstawania naszych produktów na każdym etapie, dzięki czemu możemy zagwarantować, że przekazujemy meble wysokiej jakości, starannie wykonane i zaprojektowane tak, by odpowiadać najnowszym trendom. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem i zamówienia mebli sklepowych do Gowarzewa – zapewniamy szybką dostawę na terenie całej Polski.

Meble sklepowe w Gowarzewie – sposób na stworzenie efektownej aranżacji sklepu

W nowocześnie wyposażonych sklepach nie spotyka się już wyłącznie półek, regałów czy drążków z wieszakami. Projektanci wnętrz i właściciele sklepów dążą do tego, by optymalnie wykorzystać przestrzeń i zapewnić klientom wygodny dostęp do towaru. To dlatego nasze meble, w szczególności te wyposażone w innowacyjny system Slatwall, cieszą się tak dużą popularnością. W zależności od modelu mogą być montowane na ścianie, przesuwane na kółkach lub obracane. Polecamy Państwu także zabudowy z szafkami i szufladami, w których można wygodnie przechowywać zapasy towaru i zadbać w ten sposób o porządek w sklepie.

Dostawa prosto od producenta – dostarczamy meble sklepowe do Gowarzewa szybko i niezawodnie

Przez 10 lat naszej działalności wypracowaliśmy technologię produkcji i stworzyliśmy park maszynowy, które umożliwiają nam szybką realizację zamówień, a w razie potrzeby – personalizację produktów. Zamawiając meble sklepowe do Gowarzewa, otrzymają Państwo gotowe produkty nawet w ciągu kilku dni roboczych. Na życzenie klienta możemy wykonać szafki, regały, zabudowy czy ścianki w wybranym kolorze, a także na wymiar.

Sprawdź nasze meble sklepowe