Meble sklepowe Katowice

Meble sklepowe: Katowice – funkcjonalne i estetyczne rozwiązania

Meble do sklepów w Katowicach od polskiego producenta? Dostarczymy je Państwu już w ciągu kilku dni. Od ponad 10 lat produkujemy solidne meble sklepowe, a nasze wyroby są elementem wystroju wnętrz sklepów odzieżowych, obuwniczych, z galanterią skórzaną czy elegancką biżuterią. Stawiamy na funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli sklepowych dla Katowic!

Dlaczego wybór mebli do sklepu w Katowicach to tak ważna kwestia?

Mimo intensywnego rozwoju handlu internetowego klienci nadal lubią odwiedzać sklepy stacjonarne. Choćby z tego powodu warto zadbać o odpowiedni wystrój wnętrza. Właściwie dobrane meble i przemyślana ekspozycja produktów mają duży wpływ na decyzje zakupowe klientów. Umieszczenie towaru w taki sposób, by został łatwo dostrzeżony (na wysokości wzroku klienta, z możliwością wygodnego przeglądania), może skutecznie zachęcić do zakupów. Pamiętamy o tym, projektując nasze meble do sklepów w Katowicach. Nasze zabudowy, gondole, ścianki i inne meble można rozmieścić na całej powierzchni sklepu, także na ścianach i pomiędzy alejkami. To najlepszy sposób na to, by dotrzeć ze swoją ofertą do klientów!

Meble systemowe Slatwall i inne meble sklepowe – Katowice

Autorskie projekty to nasza specjalność. Oferujemy Państwu meble systemowe z panelami Slatwall, które klienci doceniają przede wszystkim za możliwość swobodnego dostosowywania do swoich potrzeb. System Slatwall wykorzystujemy między innymi w gondolach – dwu-, trzy- i czterostronnych meblach, które zapewniają klientom i pracownikom łatwy dostęp do towaru. Gondole idealnie nadają się do tego, by umieścić je pomiędzy alejkami sklepowymi, w często uczęszczanych miejscach. Panele Slatwall są także elementem mebli mocowanych do ściany, np. zabudów z szufladami. W zależności od potrzeb, do paneli Slatwall można przymocować odpowiednie dodatki: haki, wieszaki, półki. Meble doskonale nadają się do eksponowania odzieży, bielizny, a także dodatków.

W naszej ofercie znajdą Państwo również funkcjonalne stoły, biurka i lady, za pomocą których można stworzyć eleganckie stanowisko kasowe lub recepcję.

Oferujemy szybką dostawę mebli do sklepów w Katowicach

Szybka dostawa mebli sklepowych do Katowic? U nas nie muszą Państwo długo czekać na realizację zamówienia. Wszystkie meble powstają w naszym zakładzie. Nie korzystamy z pomocy pośredników – oferujemy polskie produkty, co do których mamy pewność, że solidnie i starannie wykonane. Produkujemy na bieżąco, dzięki czemu możemy zapewnić stałą dostępność produktów. Zamówienie mebli do sklepu w Katowicach to nic trudnego – wystarczy znaleźć odpowiedni model na stronie, wybrać kolorystykę i ewentualne dodatkowe elementy, a po kilku dniach dostarczymy produkt pod wybrany adres. Meble do sklepu w Katowicach na zamówienie? Dla nas to nie problem. Możemy dostosować produkt do Państwa potrzeb, tak aby idealnie pasował do wnętrza.

Sprawdź nasze meble sklepowe