Meble sklepowe Gliwice

To, w jaki sposób zostanie zaprojektowana przestrzeń sklepowa, przekłada się nie tylko na sprzedaż produktów. Odpowiednio wyeksponowany towar przyciąga uwagę klientów i zachęca ich do spontanicznych zakupów. Specjalnie zaprojektowane meble sklepowe są jednak ważne także z innych powodów: ułatwiają pracę personelowi, pomagają w zachowaniu porządku w sklepie, ułatwiają dostęp do towaru. Jako producent z 10-letnim doświadczeniem doskonale o tym wiemy i wykorzystujemy tę wiedzę w naszych projektach.

Najlepsze meble sklepowe w Gliwicach? Tylko od polskiego producenta

Nasze solidne meble sklepowe powstają od podstaw w naszym warsztacie. Własny park maszynowy, doświadczenie w produkcji i znajomość branży pozwalają nam tworzyć takie wyposażenie sklepów, jakiego potrzebują ich właściciele. To nowoczesne, funkcjonalne projekty, które sprawdzają się zarówno w dużych sklepach w galeriach handlowych, jak i mniejszych butikach. Zamawiając nasze meble sklepowe do Gliwic, otrzymują Państwo starannie wykonane, trwałe i odporne na zniszczenie produkty. Dysponujemy dużym magazynem i jesteśmy w stanie na bieżąco realizować standardowe zamówienia, oferujemy również wykonywanie mebli na wymiar.

Innowacyjne rozwiązania – meble sklepowe w Gliwicach

Projektując wyposażenie sklepów, nie poprzestajemy na sprawdzonych, dobrze znanych rozwiązaniach. Oprócz klasycznych szafek, regałów i półek w naszym asortymencie znajdują się także meble oparte na innowacyjnym systemie Slatwall. To zabudowy, ścianki, gondole z panelami, na których można zamocować haczyki, wieszaki czy lekkie półki. Nasi klienci zamawiający meble sklepowe do Gliwic i innych miejsc na terenie całego kraju wykorzystują system Slatwall, by tworzyć ekspozycje biżuterii, akcesoriów, obuwia czy bielizny. Zachęcamy Państwa, by na własną rękę sprawdzić, jak wiele możliwości aranżacji dają meble z panelami Slatwall.

Sprawdź nasze meble sklepowe