Meble sklepowe Głogów

Od 10 lat wyposażamy w meble sklepy odzieżowe, obuwnicze, z bielizną, galanterią skórzaną i inne. Wiemy, jak połączyć funkcjonalność, staranne wykonanie i nowoczesne wzornictwo. W ten sposób powstają solidne meble sklepowe, które doskonale nadają się do eksponowania towaru: odzieży, obuwia, akcesoriów. Jeśli chcą Państwo kompleksowo wyposażyć swój sklep lub butik, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy dostawę mebli sklepowych do Głogowa i innych lokalizacji na terenie kraju.

Meble sklepowe w Głogowie? Stawiamy na innowacyjne rozwiązania

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest stworzenie atrakcyjnej ekspozycji, która przyciągnie wzrok klientów. W czasach, gdy konkurencja jest coraz większa, nie wystarczy już wywieszenie odzieży na wieszakach czy ustawienie obuwia na regałach. Nasz system Slatwall to odpowiedź na potrzeby tych klientów, którzy chcą maksymalnie zagospodarować sklepową przestrzeń. Panele z aluminiowymi wsuwkami wykorzystujemy w zabudowach mocowanych do ściany oraz meblach wolnostojących – gondolach obrotowych lub dwustronnych. Meble z systemem Slatwall doskonale sprawdzają się do prezentacji biżuterii, akcesoriów i innych drobiazgów.

Dostawa mebli sklepowych – Głogów

Dzięki własnemu warsztatowi stolarskiemu, parkowi maszynowemu i dużemu magazynowi jesteśmy w stanie sprawnie realizować dostawy mebli sklepowych do Głogowa. Produkujemy nie tylko gotowe elementy wyposażenia, ale również meble na wymiar: zabudowy, gondole, regały, stoły i lady recepcyjne. Klienci mogą również wybrać kolory płyt, z których wykonywane są nasze wyroby. Do produkcji mebli wykorzystujemy wysokiej jakości materiały: płyty MDF, elementy chromowane i aluminiowe.

Sprawdź nasze meble sklepowe