Meble sklepowe Chorzów

Jeśli są Państwo na etapie poszukiwania wyposażenia sklepu z odzieżą, obuwiem czy bielizną, na pewno zależy Państwu na wyborze trwałych, funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań. Solidne meble sklepowe, które produkujemy samodzielnie w naszym warsztacie stolarskim, na pewno spełnią Państwa oczekiwania. Nowoczesne elementy w postaci paneli Slatwall, a także praktyczne zabudowy, gondole i ścianki sprawdzą się w butikach różnej wielkości i posłużą do stworzenia przyciągającej uwagę klientów ekspozycji.

Praktyczne meble sklepowe w Chorzowie? Polecamy autorski system Slatwall

Zaprojektowane przez nas panele Slatwall wykorzystujemy w wielu modelach mebli sklepowych: obrotowych gondolach, zabudowach z szafkami, ściankach. Nasz autorski projekt zakłada możliwość wszechstronnego wykorzystania systemu Slatwall: aluminiowe wsuwki nadają się do tego, by montować na nich półki, haczyki czy wieszaki. Zamawiając nasze meble sklepowe do Chorzowa, mogą Państwo wyeksponować na nich odzież, obuwie, bieliznę czy akcesoria.

Meble sklepowe w Chorzowie – dostępne od ręki lub na zamówienie

Każdy z naszych wyrobów tworzymy ze szczególną dbałością o jego staranne wykończenie, solidne i estetyczne wykonanie. Dla klientów nie oznacza to jednak długiego czasu oczekiwania – w przypadku standardowych mebli sklepowych w Chorzowie możemy je dostarczyć w ciągu kilku dni roboczych. Jesteśmy również gotowi, by spełniać nietypowe życzenia naszych klientów. Każdy z dostępnych w sklepie modeli mebli możemy dostosować pod względem kolorystyki, niektóre mogą być wykonane na wymiar lub wyposażone w dodatkowe elementy zwiększające ich funkcjonalność.

Sprawdź nasze meble sklepowe