Meble sklepowe Gdańsk

Odpowiednio dobrane wyposażenie pozwoli Państwu stworzyć niecodzienną aranżację, zachować porządek i przyciągnąć do sklepu nowych klientów. Zachęcamy do wyboru z naszej oferty mebli, które najlepiej sprawdzą się w Państwa branży: obrotowych lub dwustronnych gondoli, ścianek i zabudów, regałów lub szafek. Solidne meble sklepowe produkujemy już od 10 lat – dzięki temu wiemy, jak połączyć funkcjonalność i trwałość z nowoczesnym, atrakcyjnym wyglądem.

Nowoczesne, estetyczne i funkcjonalne – najlepsze meble sklepowe w Gdańsku

Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań znajdą w naszej ofercie klasyczne meble ekspozycyjne: szafki, regały, stoły i lady. W naszych projektach idziemy jednak o krok dalej – w wielu naszych produktach wykorzystujemy własny system Slatwall. To panele sklepowe służące do ekspozycji odzieży, obuwia, biżuterii, dodatków i innych drobiazgów. Jeśli zależy Państwu na funkcjonalności i maksymalnym wykorzystaniu powierzchni sprzedażowej, polecamy zamówienie mebli sklepowych do Gdańska: gondoli, ścianek, zabudów z panelami Slatwall. W ofercie mamy zarówno meble wolnostojące, jak i mocowane do ściany.

Dostawa mebli sklepowych – Gdańsk

Zamawiając nasze meble sklepowe do Gdańska, mogą mieć Państwo pewność, że wybierają wysoką jakość i staranne wykonanie. Meble powstają od podstaw w naszym warsztacie stolarskim, co daje nam wiele możliwości, jeśli chodzi o ich dostosowanie do potrzeb klienta. Oferujemy meble w standardowych rozmiarach, a także wykonywane na zamówienie. Dodatkowo w przypadku każdego produktu klienci mają możliwość wyboru koloru płyty, a w niektórych przypadkach także uzupełnienia mebla o szufladki czy nadstawki. Niezależnie od wybranej opcji, gwarantujemy szybkie wykonanie i dostarczenie zamówionych produktów.

Sprawdź nasze meble sklepowe