Meble sklepowe Gorzów Wielkopolski

Jeśli szukają Państwo mebli sklepowych w Gorzowie Wielkopolskim, na pewno zależy Państwu na tym, by były trwałe, funkcjonalne i estetyczne. Nasze produkty łączą w sobie te cechy, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli sklepów, zwłaszcza tych z branży odzieżowej, obuwniczej, galanteryjnej. Jako producent możemy zagwarantować, że nasze solidne meble sklepowe są tworzone z najwyższą starannością, z wykorzystaniem odpornych na uszkodzenia materiałów.

Meble sklepowe w Gorzowie Wielkopolskim – nasze rozwiązania

Klientom, którzy dysponują ograniczoną powierzchnią ekspozycyjną, proponujemy przede wszystkim meble oparte na systemie Slatwall. Wykorzystujemy w nich innowacyjne panele sklepowe, z aluminiowymi wsuwkami, w których można umieścić wieszaki, półki czy haczyki. Osoby zamawiające meble sklepowe do Gorzowa Wielkopolskiego chętnie korzystają z paneli Slatwall, by tworzyć sezonowe ekspozycje akcesoriów, obuwia czy dodatków. Zabudowy, gondole i ścianki Slatwall doskonale nadają się również do prezentacji odzieży – część mebli jest wyposażona dodatkowo w chromowane drążki na wieszaki.

Stoły i lady recepcyjne. Klasyczne meble sklepowe: Gorzów

W naszej ofercie nie brakuje również klasycznych mebli sklepowych: stołów i lad na stanowiska kasowe, regałów i szafek. Klienci wykorzystują je, by projektować funkcjonalną przestrzeń do finalizacji zakupów. Oferujemy zarówno proste modele, które sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach, jak i rozbudowane stoły z miejscem na ekspozycję towaru. Wszystkie stoły i lady są wyposażone w praktyczne szufladki i półki. Na życzenie klienta możemy zamontować w nich dodatkowe nadstawki, które zwiększają ilość miejsca na blacie stołu. Dzięki nowoczesnej technice cięcia maszynami CNC każdy projekt możemy spersonalizować i wykonać w określonym rozmiarze.

Dostawa mebli sklepowych do Gorzowa: szybka realizacja, projekty na wymiar

Jako producent oferujemy szybką dostawę mebli sklepowych do Gorzowa. W przypadku zamówienia standardowego modelu czas realizacji wynosi kilka dni roboczych. Klientom, którzy potrzebują mebli dostosowanych do swoich potrzeb, oferujemy realizację projektów na wymiar. Każdy model może być wykonany w jednym z kilku dostępnych kolorów. Jesteśmy polskim producentem mebli, z własnym warsztatem stolarskim i parkiem maszynowym w Kalwarii Zebrzydowskiej. Takie zaplecze daje nam dużą elastyczność i możliwość bieżącego reagowania na potrzeby klientów. Jeśli chcą Państwo zamówić wybrane meble sklepowe do Gorzowa i chcą omówić ich szczegóły, zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź nasze meble sklepowe