Usługi

Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi projektowania i wykonywania mebli sklepowych na wymiar. Pracujemy zarówno w oparciu o projekt klienta, jak i doradzamy w zakresie aranżacji powierzchni sklepowych.

 

Wykonujemy:

- Lady sklepowe: standardowe, przeszklone, gabloty

- Regały sklepowe na wymiar, które dopasujemy do każdego typu sklepu

- Meble systemowe:

  • Spacewall. Bardzo uniwersalny system wyposażenie sklepów. Oferujemy panele spacewall montowane bezpośrednio do ściany oraz gotowe meble wykorzystujące system paneli spacewall. Wszystko możemy przygotować pod indywidualne zamówienie na konkretny wymiar. W ofercie szeroka gama akcesoriów do paneli spacewall.
  • System profili ściennych. Bardzo popularny uniwersalny system modułowy, umożliwiający dopasowanie ekspozycji do własnych potrzeb.
  • System rurowo-kulowy. Popularny i ekonomiczny system wykorzystujący rury chromowane fi25mm i złączki sytemu rurowo kulowego, dający nieograniczone możliwości konfiguracji i aranżacji powierzchni sklepowej. Oferujemy gotowe do zamontowania regały sklepowe, stojaki sklepowe, gondole, przymierzalnie itd. Oferujemy również złączki oraz rurki cięte na wymiar.

W ofercie również:

- Bogata oferta wyrobów z drutu. Kraty sklepowe, zawieszki na kratę, kosze, stojaki na buty, stojaki na torebki itp. Solidnie i estetycznie wykonane, malowane proszkowo. Możliwość pomalowania w dowolnym kolorze RAL!

- Szeroki wybór akcesoriów do sklepu. Manekiny krawieckie, manekiny całopostaciowe; wieszaki ubraniowe; etykiety i listwy cenowe, koszyki zakupowe i wiele innych.

 

- Dysponujemy własnym warsztatem stolarskim, dzięki czemu realizujemy projekty dla każdego klienta.

 

- Posiadamy własny transport

 

- Masz problem z aranżacją Twojego sklepu, potrzebujesz nietypowego projektu? Zgłoś się do nas! Przygotujemy dla Ciebie profesjonalną wizualizację!

 Nasz adres:

F.P.U Best-line Wyposażenie sklepów

Sklep i magazyn: ul. Jagiellońska 57a 34-130 Kalwaria Zeb;

Tel: +48 502 207 617; +48 504094 595; +48 505 856 324
Website: www.best-line.com.pl
Email: sklep@best-line.com.pl