Usługi

Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi projektowania i wykonywania mebli sklepowych na wymiar. Pracujemy zarówno w oparciu o projekt klienta, jak i doradzamy w zakresie aranżacji powierzchni sklepowych.

 

Wykonujemy:

- Lady sklepowe: standardowe, przeszklone, gabloty

- Regały sklepowe na wymiar, które dopasujemy do każdego typu sklepu

- Meble systemowe:

  • Slatwall. Bardzo uniwersalny system wyposażenie sklepów. Znany również pod nazwą Spacewall, Shopwall itp. Oferujemy panele slatewall montowane bezpośrednio do ściany oraz gotowe meble wykorzystujące system paneli slatwall. Wszystko możemy przygotować pod indywidualne zamówienie na konkretny wymiar. W ofercie szeroka gama akcesoriów do paneli slatwall.
  • System profili ściennych. Bardzo popularny uniwersalny system modułowy, umożliwiający dopasowanie ekspozycji do własnych potrzeb.
  • System rurowo-kulowy. Popularny i ekonomiczny system wykorzystujący rury chromowane fi25mm i złączki sytemu rurowo kulowego, dający nieograniczone możliwości konfiguracji i aranżacji powierzchni sklepowej. Oferujemy gotowe do zamontowania regały sklepowe, stojaki sklepowe, gondole, przymierzalnie itd. Oferujemy również złączki oraz rurki cięte na wymiar.

W ofercie również:

- Bogata oferta wyrobów z drutu. Kraty sklepowe, zawieszki na kratę, kosze, stojaki na buty, stojaki na torebki itp. Solidnie i estetycznie wykonane, malowane proszkowo. Możliwość pomalowania w dowolnym kolorze RAL!

- Szeroki wybór akcesoriów do sklepu. Manekiny krawieckie, manekiny całopostaciowe; wieszaki ubraniowe; etykiety i listwy cenowe, koszyki zakupowe i wiele innych.

 

- Dysponujemy własnym warsztatem stolarskim, dzięki czemu realizujemy projekty dla każdego klienta.

 

- Posiadamy własny transport

 

- Masz problem z aranżacją Twojego sklepu, potrzebujesz nietypowego projektu? Zgłoś się do nas! Przygotujemy dla Ciebie profesjonalną wizualizację!


Nasz adres:

F.P.U Best-line Wyposażenie sklepów

Sklep i magazyn: ul. Jagiellońska 57a 34-130 Kalwaria Zeb;


Tel: (33) 476 62 23; +48 504 094 595; +48 505 856 324
Website: www.best-line.com.pl
Email: sklep@best-line.com.pl