O nas

Best-line to firma z 10-letnią tradycją. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie wyposażenia sklepów. W zależności od potrzeb zapewniamy doradztwo w zakresie aranżacji powierzchni sklepowych lub pracujemy z projektem dostarczonym przez Klienta. Dzięki temu, że posiadamy własny warsztat stolarski, jesteśmy gotowi poradzić sobie z każdym wyzwaniem projektowym. Nie musimy polegać na zewnętrznych wykonawcach, co bardzo doceniają nasi Klienci- jesteśmy właściwie samowystarczalni, również w zakresie transportu.


Decydując się na współpracę z nami, Klienci mogą mieć pewność, że zamówiona usługa, niezależnie jak bardzo skomplikowana, będzie zrealizowana na najwyższym poziomie. Oferujemy zarówno meble systemowe (panele Spacewall, profile ścienne, system rurowo-kulowy), jak i przygotowywane na wymiar. Dzięki rozbudowanej ofercie każdy znajdzie rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb, niezależnie czy jest to wyposażenie domowej garderoby (wówczas korzystamy z paneli ściennych, wsporników i wieszaków ramowych), czy ekspozycja towarów ekskluzywnych (tu najlepiej sprawdzą się panele Spacewall).
Właściciele sklepów odzieżowych znajdą u nas wszystko, co może okazać się niezbędne dla wyposażenia butiku z ubraniami i dodatkami:
- całopostaciowe manekiny sklepowe, ale również modele krawieckie i ekspozycyjne,
- wieszaki (stojaki, wieszaki ścienne, wieszaki standardowe, transparentne etc.),
- stendery (stojaki na ubrania i torebki),
- reklamówki i opakowania foliowe,
- szeroki wybór różnego rodzaju ekspozytorów,
oraz artykuły uzupełniające, etykiety promocyjne, tabliczki informacyjne oraz metkownice.


Oferowane przez nas meble sklepowe (regały, stoły ekspozycyjne, półki, szafki z drzwiczkami) będą idealnym wyposażeniem dla przestrzeni sklepowych wszelkiego rodzaju- sklepów spożywczych, sportowych, odzieżowych, budowlanych i wielobranżowych. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest powierzchnia, nad wyposażeniem której pracujemy.
Naszych Klientów zapraszamy nie tylko do odwiedzenia naszego sklepu internetowego best-line.com.pl, ale również do bezpośredniego spotkania z nami w naszym punkcie w Kalwarii Zebrzydowskiej w okolicy Krakowa. Podczas rozmowy pomożemy w wybraniu rozwiązań, które najlepiej spełnią Państwa oczekiwania. Jeżeli nie mają Państwo takiej możliwości, wówczas zapraszamy do zakupów online i kontaktu telefonicznego i mailowego w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.


W zakładce ‚Nasze realizacje’ mogą Państwo zapoznać się ze zrealizowanymi przez nas projektami, do czego serdecznie zachęcamy.
Zapraszamy też do odwiedzenia naszych aukcji na allegro.
Jeżeli poszukują Państwo z kolei produktów w promocyjnych cenach, warto zaglądać też na naszą stronę, gdzie w zakładce ‚Wyprzedaże’ znajdą Państwo być może poszukiwany produkt.
Dzięki naszemu dziesięcioletniemu doświadczeniu możemy wesprzeć Państwa na każdym etapie realizacji wyposażenia Państwa sklepu.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej wiedzy i umiejętności.