Meble sklepowe Kraków

Jako producent z 10-letnim doświadczeniem wiemy, jak projektować solidne meble sklepowe, które spełnią oczekiwania wymagających właścicieli. Jeśli szukają Państwo funkcjonalnych mebli do sklepu w Krakowie, chętnie wykonamy je dla Państwa, dostosowując kolory i wymiary do specyfiki Państwa działalności. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi szafkami, regałami, a także zabudowami i gondolami, w których wykorzystujemy nasze panele Slatwall.

Praktyczne meble do sklepu odzieżowego w Krakowie – dostępne rozwiązania

W naszym warsztacie stolarskim w Kalwarii Zebrzydowskiej powstają modele mebli, w które zaopatrujemy sklepy na terenie całego kraju. Tworzymy je przede wszystkim z myślą o branży odzieżowej i obuwniczej, w której szczególnie ważne jest atrakcyjne wyeksponowanie towaru. Dzięki nowoczesnym i funkcjonalnym rozwiązaniom mogą Państwo optymalnie wykorzystać sklepową powierzchnię, tworząc ekspozycję na ścianie czy korzystając z mebli dających możliwość zawieszenia towaru z obu stron. W naszej ofercie znajdą Państwo szafki, regały, gondole i zabudowy, a także stoły i lady sklepowe.

Meble do sklepu w Krakowie z panelami Slatwall: funkcjonalne i estetycznie zaprojektowane

Panele sklepowe Slatwall wykorzystujemy w wielu projektach, by zapewnić naszym meblom jak największą funkcjonalność. Zabudowy ze ściankami i szufladami, panele montowane na ścianach czy gondole obrotowe z panelami Slatwall można wykorzystać na wiele sposobów: zamocować na nich półki na dodatki i akcesoria, haczyki lub wieszaki na odzież czy obuwie. Z tych rozwiązań chętnie korzystają właściciele poszukujący mebli do sklepu odzieżowego w Krakowie, dysponujący niewielką powierzchnią ekspozycyjną. Dzięki wykorzystaniu w aranżacji mebli z panelami Slatwall i maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni w sklepie mogą oni zaprezentować klientom cały asortyment i zapewnić wygodny dostęp do towaru.

Wykonujemy spersonalizowane meble sklepowe w Krakowie

Jako producent mebli sklepowych dla Krakowa mamy wiele możliwości, jeśli chodzi o personalizację naszych produktów. Wykonujemy je samodzielnie z solidnych płyt MDF, które można dowolnie przycinać, by nadać im odpowiednie wymiary. Dajemy także naszym klientom swobodę, jeśli chodzi o kolorystykę mebli. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, że wybrane z naszej oferty meble do sklepu odzieżowego w Krakowie będą pasowały do wnętrza zarówno pod względem rozmiaru, jak i estetyki. W niektórych meblach (stołach, ladach recepcyjnych) na życzenie klienta możemy zamontować dodatkowe elementy, takie jak praktyczne szuflady czy nadstawki.

Sprawdź nasze meble sklepowe