Meble sklepowe Jaworzno

Produkujemy solidne meble sklepowe we własnym warsztacie już od 10 lat. Przez ten czas zgromadziliśmy doświadczenie, które pozwala nam tworzyć projekty odpowiadające potrzebom klientów. Stawiamy na rozwiązania zwiększające funkcjonalność, dbamy o estetykę wykonania, a materiały dobieramy tak, by gwarantowały trwałość produktów przez wiele lat. Jeśli poszukują Państwo mebli sklepowych w Jaworznie, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Estetyczne i trwałe meble sklepowe: Jaworzno

Podstawą do tworzenia naszych produktów są płyty MDF, cenione ze względu na wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. To jednocześnie materiał, który możemy formować na różne sposoby, stosując nowoczesne techniki cięcia. Płyty meblowe uzupełniamy o wysokiej jakości dodatki chromowane i aluminiowe. W ten sposób powstają meble, które sprawdzają się w niewielkich butikach oraz na większych przestrzeniach w galeriach handlowych. Pracujemy z dużą dbałością o detale, przykładamy wagę do wyglądu mebli, dzięki czemu stanowią one efektowną podstawę dla sklepowej ekspozycji.

Nowe możliwości ekspozycji towaru dzięki meblom sklepowym w Jaworznie

Aby skutecznie dotrzeć do klienta ze swoją ofertą, nie wystarczy już wywiesić odzieży na wieszakach czy ustawić obuwia na półkach. Świadomi sprzedawcy wiedzą, że towar należy eksponować w różnych miejscach na terenie całego sklepu. Meble z panelami sklepowymi Slatwall to sposób na stworzenie wyróżniającej się ekspozycji i optymalne zagospodarowanie powierzchni. Wykorzystujące system Slatwall meble sklepowe w Jaworznie można – w zależności od modelu – montować na ścianie, ustawiać w dowolnym miejscu, przesuwać na kółkach. Na panelach znajdują się aluminiowe wsuwki, na których mocuje się haczyki, wieszaki czy półeczki, idealnie nadające się do prezentacji niewielkich przedmiotów: akcesoriów, galanterii skórzanej, bielizny.

Sprawdź nasze meble sklepowe