Meble sklepowe Lublin

Jako producent z ponad 10-letnim doświadczeniem dostarczamy solidne meble sklepowe do Lublina i okolic, umożliwiając naszym klientom stworzenie aranżacji, które przyciągają klientów i zwiększają szanse na sprzedaż. Nasze minimalistyczne projekty sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach: centrach handlowych, niewielkich butikach czy punktach sprzedaży. Tworzymy meble do sklepów w Lublinie z myślą o właścicielach, którzy chcą optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, by skutecznie docierać do klientów.

Nasze rozwiązania dla sklepów – gondole, lady recepcyjne, zabudowy ścienne

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć nie tylko klasyczne meble sklepowe: szafki, półki, stoły i lady recepcyjne. To, co nas wyróżnia, to wyposażenie sklepowe tworzone w oparciu o system Slatwall – nasze autorskie, innowacyjne rozwiązanie. Meble sklepowe z panelami Slatwall to nowoczesne, obrotowe lub przesuwane gondole, zabudowy ścienne z szafkami, wolnostojące ścianki. Wybierając zaprojektowane na bazie systemu Slatwall meble do sklepu w Lublinie zyskują Państwo wiele możliwości, jeśli chodzi o ekspozycję towaru. W znajdujących się w panelach otworach można umieścić wieszaki na odzież, haczyki na obuwie czy biżuterię, półeczki na akcesoria.

Dostawa mebli do sklepu w Lublinie – bezpośrednio od producenta

Projektowaniem, produkcją i dystrybucją zajmujemy się na własną rękę, bez pośredników. Dla nas oznacza to pełną kontrolę nad jakością produktów, a dla Państwa – szybką wysyłkę mebli sklepowych do Lublina i wysoki standard wyposażenia sklepu. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie lepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, oferując także meble na wymiar.

Sprawdź nasze meble sklepowe