Meble sklepowe Bydgoszcz

Produkujemy solidne meble sklepowe od 10 lat. Posiadamy własny warsztat w Kalwarii Zebrzydowskiej, ale dostarczamy meble sklepowe do Bydgoszczy i innych miejsc na terenie całego kraju. Nasi klienci cenią funkcjonalność i uniwersalne zastosowanie naszych projektów, a także wysoką jakość wykonania – dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak tworzyć wyposażenie sklepów, które służy przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru mebli, które najbardziej odpowiadają Państwa potrzebom: regałów, szafek, stołów i lad, zabudów, ścianek i gondoli.

Praktyczne i trwałe meble sklepowe: Bydgoszcz

Oferujemy Państwu rozwiązania, które pozwalają wyeksponować towar w atrakcyjny dla klienta sposób, a właścicielom sklepów ułatwiają jego przechowywanie. Połączenie zabudów i ścianek z szufladami sprawdzi się nawet na niewielkiej powierzchni, a obrotowe gondole (także na kółkach) umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni. Z naszych produktów korzystają właściciele sklepów odzieżowych, obuwniczych, z biżuterią czy galanterią skórzaną. Panele sklepowe Slatwall, z których korzystamy w naszych projektach, dzięki możliwości zamocowania wieszaków, haczyków czy półek, dają wiele możliwości aranżacji, w zależności od rodzaju sprzedawanego towaru.

Meble sklepowe w Bydgoszczy – prosto od producenta

To my odpowiadamy za jakość naszych produktów. Tworzymy je we własnym warsztacie, bazując na naszym doświadczeniu i na wiedzy wyniesionej z kontaktów z klientami – właścicielami sklepów i architektami wnętrz. W procesie produkcji wykorzystujemy solidne i trwałe płyty MDF. Nasi klienci mają możliwość zamówienia mebli sklepowych w różnych kolorach, a w razie potrzeby wykonujemy również meble na wymiar i uzupełniamy je o dodatkowe elementy, na przykład szuflady czy nadstawki.

Sprawdź nasze meble sklepowe