Meble sklepowe Białystok

Produkowane przez nas meble sklepowe to odpowiedź na to, czego oczekują właściciele butików odzieżowych, obuwniczych i innych: połączenie funkcjonalności i estetycznego wyglądu. Polecamy Państwu rozwiązania na każdy metraż: praktyczne panele i ścianki, zabudowy z pojemnymi szufladami, obrotowe gondole pozwalające na wyeksponowanie sprzedawanych drobiazgów. Zamawiając nasze meble sklepowe do Białegostoku, otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości: starannie wykonany w naszym własnym warsztacie stolarskim, trwały i odporny na uszkodzenia.

Funkcjonalne meble sklepowe: Białystok

Tym, co wyróżnia projektowane przez nas meble, są panele sklepowe Slatwall. Używamy ich do produkcji zabudów z szufladami, gondoli obrotowych, ścianek ekspozycyjnych. Jeśli szukają Państwo mebli sklepowych w Białymstoku, które będzie można dostosować do potrzeb sklepowej ekspozycji, produkty z panelami Slatwall będą właściwym wyborem. Można je wykorzystać na różne sposoby: zamocować na nich półki, wieszaki lub haczyki, aby wyeksponować odzież, obuwie, biżuterię czy akcesoria. W naszej ofercie znajdują się nie tylko meble w kolorze klasycznej bieli, ale także w innych odcieniach. Na życzenie możemy dostosować wymiary mebli.

Meble sklepowe w Białymstoku do aranżacji stanowiska kasowego

Jeśli planują Państwo zamówienie z naszej oferty mebli sklepowych do Białegostoku, warto, by pomyśleli Państwo o kompleksowym wyposażeniu swojego sklepu. Uzupełnieniem przestrzeni ekspozycyjnej będzie estetycznie zaprojektowane, dobrze widoczne dla klientów stanowisko kasowe. Polecamy Państwu nasze stoły i lady recepcyjne, wyposażone w praktyczne szuflady i nadstawki. Proponujemy proste, funkcjonalne i solidne meble sklepowe, które zmieszczą się na każdej powierzchni, ale także bardziej rozbudowane modele, które mogą dodatkowo posłużyć jako miejsce do wyeksponowania towaru.

Sprawdź nasze meble sklepowe