Meble sklepowe Kielce

Nowoczesne, funkcjonalne meble sklepowe: Kielce

Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją solidnych mebli sklepowych. Chętnie dostarczymy je także Państwu – zamawiając nasze meble do sklepów w Kielcach, mogą Państwo liczyć na szybką dostawę, staranne wykonanie, a w razie potrzeby także dostosowanie projektu do szczególnych wymagań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gondol, paneli ściennych, biurek i lad recepcyjnych, regałów sklepowych. Do Kielc dostarczymy je Państwu już w ciągu kilku dni roboczych!

Zabudowy, gondole, regały sklepowe – Kielce

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne meble do sklepów w Kielcach. To zarówno klasyczne regały, szafki, biurka, jak i nowoczesne meble: obrotowe gondole, panele mocowane do ściany, zabudowy z szufladami. Właścicielom sklepów z odzieżą, obuwiem, dodatkami, biżuterią spodobają się przede wszystkim meble systemowe Slatwall, za pomocą których można zadbać o elegancki, nowoczesny wystrój. Meble Slatwall można łatwo dostosować do swoich potrzeb – w znajdujących się w panelach otworach można swobodnie, w dowolnej konfiguracji umieszczać wieszaki, haczyki czy półeczki na towar. Atutem mebli Slatwall jest także nowoczesne wzornictwo i wysokiej jakości materiały.

Zajmujemy się także produkcją funkcjonalnych szafek, zamykanych na klucz magazynków, regałów sklepowych. Do Kielc zamówią je Państwo przez internet – zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

Oferujemy dostawę mebli do sklepów w Kielcach – prosto od producenta

Decydując się na zamówienie naszych mebli do sklepów w Kielcach, wybierają Państwo jakość i staranne wykonanie. Jest to możliwe między innymi dzięki temu, że mamy pod kontrolą wszystkie etapy produkcji naszych wyrobów. Prowadzimy własny zakład produkcyjny w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, w tym z maszyn do cięcia CNC. Pozwala to nam szybko realizować składane przez klientów zamówienia mebli sklepowych do Kielc, a także na bieżąco dostosowywać naszą ofertę do potrzeb rynku i aktualnych trendów. Zaopatrujemy właścicieli sklepów kompleksowo: znajdą Państwo u nas zarówno meble, jak i wszystkie potrzebne akcesoria i dodatki.

Meble sklepowe w Kielcach – projektowanie na wymiar

Prowadzony przez Państwa sklep lub punkt usługowy ma niewielką powierzchnię? Znajduje się w nim wnęka, w której nie zmieszczą się standardowe meble? A może szukają Państwo czegoś większego niż oferowane w naszym sklepie modele, tak aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń? W takiej sytuacji warto skorzystać z zamówienia mebli sklepowych w Kielcach na wymiar. Możemy także wykonać meble według Państwa projektu. Jesteśmy otwarci na różne możliwości, jeśli chodzi o personalizację naszych produktów. Zależy nam na tym, by dostarczać Państwu takie meble do sklepów w Kielcach, które umożliwią stworzenie idealnego wystroju wnętrza. Jeśli mają Państwo szczególne potrzeby, zapraszamy do kontaktu!

 

Sprawdź nasze meble sklepowe