Meble sklepowe Gdynia

Jeśli są Państwo na etapie urządzania wnętrza nowego sklepu, z pewnością szukają Państwo rozwiązań, które będą jednocześnie funkcjonalne, estetyczne i wytrzymałe. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania. Mamy 10-letnie doświadczenie w produkcji, własny zespół projektowy i warsztat stolarski, dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć meble na wiele lat. Działamy w Kalwarii Zebrzydowskiej, ale dostarczamy solidne meble sklepowe do Gdyni i innych wskazanych przez Państwa lokalizacji.

Meble sklepowe w Gdyni – autorskie rozwiązania zwiększające funkcjonalność

Specjalizujemy się w produkcji mebli wyposażonych w panele Slatwall. To element, który pojawia się w meblach montowanych do ściany oraz wolnostojących. Panele łączymy z szafkami do przechowywania towaru, oferujemy także meble dwustronne, które pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń ekspozycyjną. Jeśli szukają Państwo mebli sklepowych w Gdyni, za pomocą których można wyeksponować odzież, obuwie czy akcesoria, nasze produkty z panelami Slatwall będą trafionym wyborem. Mamy również rozwiązania dla osób, które często dokonują zmiany ekspozycji w sklepie: meble na kółkach, które można łatwo przesuwać po podłodze.

Spersonalizowane meble sklepowe w Gdyni? Najlepszy wybór prosto od producenta

Każdy z naszych mebli sklepowych jest zaprojektowany tak, by można było go swobodnie dostosowywać do potrzeb klienta. Oferujemy meble sklepowe w Gdyni z płyt MDF w różnych opcjach kolorystycznych. Na życzenie nasze produkty możemy wykonać w wymiarach pasujących do powierzchni sklepu klienta. Część mebli może być wyposażona w dodatkowe elementy: nadstawki czy szuflady. Jako producent zapewniamy szybką realizację zamówień, także tych personalizowanych – czas oczekiwania to zazwyczaj kilka dni.

Sprawdź nasze meble sklepowe