Meble sklepowe do sklepu odzieżowego

Jeśli prowadzą Państwo sklep odzieżowy, obuwniczy lub z bielizną, z pewnością zależy Państwu na tym, by panował w nim porządek, a jednocześnie chcą Państwo jak najlepiej wyeksponować swoje produkty. Nasze funkcjonalne meble sklepowe do sklepu odzieżowego powstają po to, aby w tym Państwu pomóc. Nowoczesne rozwiązania w postaci gondoli, paneli ściennych, szafek i zabudów dają wiele możliwości aranżacji i sprawdzą się nawet na niewielkiej powierzchni.

Meble do sklepu z bielizną lub odzieżowego: funkcjonalne i nowoczesne gondole i zabudowy Slatwall

Podczas projektowania mebli do sklepu z bielizną czy odzieżowego wykorzystujemy panele sklepowe Slatwall. To rozwiązanie, które umożliwia umieszczenie wielu produktów na niedużej powierzchni przy zapewnieniu klientowi wygody. Odzież i bielizna mogą zostać estetycznie wyeksponowane na wieszakach lub haczykach, a same meble można swobodnie ustawiać w różnych punktach sklepu, by zadbać o widoczność artykułów. W naszej ofercie znajdują się meble do sklepu z bielizną lub odzieżowego zaprojektowane także z myślą o niewielkich powierzchniach. Tym, którzy często zmieniają ekspozycje w swoich butikach, polecamy zwrócenie uwagi na gondole na kółkach.

Eleganckie meble sklepowe odzieżowe: stoły i lady

Lada recepcyjna zaprojektowana w minimalistycznym stylu ułatwi Państwa klientom znalezienie drogi do kasy i zapewni komfort podczas dokonywania płatności. Dla personelu meble sklepowe odzieżowe w postaci stołów i lad wyposażonych w szafki, szufladki, a na życzenie klienta także w nadstawki, to sposób na zachowanie porządku w sklepie. Na stole znajduje się dużo miejsca na kasę, czytnik kart, elementy reklamowe i inne przedmioty wykorzystywane podczas sprzedaży. Jako producent solidnych mebli sklepowych każde zamówienie możemy spersonalizować zgodnie z indywidualnymi życzeniami: użyć wybranego koloru płyty, dostosować wymiary oraz zamontować dodatkowe elementy.

Meble do sklepu z bielizną: pojemne szafki, regały, zabudowy

Bielizna, akcesoria i inne drobiazgi mogą być trudne do wyeksponowania w sklepowej przestrzeni. Problematyczne bywa także ich przechowywanie tak, by były w razie potrzeby łatwo dostępne, a jednocześnie ukryte przed oczami klientów. Osobom, które prowadzą sprzedaż takich produktów, mogą przyjść z pomocą nasze meble do sklepu z bielizną: zabudowy z szafkami, regały oraz szafki. Połączenie paneli ściennych Slatwall z pojemnymi szafkami to dobre rozwiązanie dla tych, którzy szukają sposobu na atrakcyjne zaprezentowanie bielizny klientom, a zarazem chcą przy tym zadbać o porządek w asortymencie. Niskie szafki i regały mogą być z kolei sposobem na wyeksponowanie obuwia czy akcesoriów.

Sprawdź nasze meble sklepowe