Meble do sklepu obuwniczego

Meble sklepowe obuwnicze to nie tylko proste półki i regały. Właściciele sklepów z obuwiem znajdą u nas rozwiązania, które pozwolą na odpowiednie wyeksponowanie produktów i zachowanie porządku: ścianki z szafkami, gondole i inne. Projektując solidne meble sklepowe, myślimy także o niewielkich powierzchniach – wiele z naszych produktów nadaje się do montażu na ścianach. W ofercie mamy również meble obrotowe, na których można zawieszać obuwie i akcesoria z dwóch lub czterech stron.

Meble sklepowe obuwnicze z panelami Slatwall

Wykorzystywane w naszych projektach panele Slatwall to rozwiązanie, które pozwala wyeksponować towar na różnej wysokości i optymalnie wykorzystać sklepową powierzchnię. Stosujemy je w wielu produktach: zabudowach z szufladami, obrotowych gondolach, panelach naściennych. To praktyczne i estetycznie wykonane meble do sklepu obuwniczego, na których można zawiesić na haczykach buty, skarpety i inne akcesoria. Każdy model może być dostosowany do wystroju sklepu. Jako producent mebli możemy zaoferować klientom dużą elastyczność, jeśli chodzi o dostosowanie kolorystyki i wymiarów ścianek, gondoli i innych modułów.

Wolnostojące meble do sklepu obuwniczego

Wielu naszych klientów zajmujących się sprzedażą obuwia aranżuje wystrój swoich sklepów funkcjonalnymi szafkami, półkami i regałami. Zapewniają one łatwy dostęp do towaru i dają wiele możliwości ekspozycji, ale także są niezastąpione, jeśli chodzi o przechowywanie produktów. Takie rozwiązanie chętnie wybierają osoby, które nie mają dużego sklepowego magazynu i są zmuszone przechowywać cały asortyment w miejscu sprzedaży. Zamykane meble sklepowe obuwnicze ułatwiają utrzymywanie porządku w sklepie, a w razie potrzeby pozwalają szybko znaleźć właściwy rozmiar czy kolor obuwia. Wśród wolnostojących mebli do sklepu obuwniczego znajdą Państwo niskie szafki i regały, a także szafki połączone z zabudowami Slatwall.

Meble sklepowe obuwnicze: lady i stoły

Uzupełnieniem asortymentu mebli do ekspozycji towaru są lady i recepcje sklepowe. Mogą je Państwo wykorzystać w swoich aranżacjach, by stworzyć dobrze widoczne dla klientów, estetyczne i funkcjonalne miejsce do finalizacji zakupu. Lady sklepowe obuwnicze są wyposażone w duże blaty, na których pomieści się terminal, kasa, ulotki i zakupy klientów, a także w praktyczne szufladki i szafki do przechowywania przedmiotów potrzebnych kasjerom. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć zarówno proste stoły i lady mieszczące się w sklepach o niewielkiej powierzchni, jak i bardziej rozbudowane modele, na których można dodatkowo wyeksponować towar: obuwie i dodatki.

Sprawdź nasze meble sklepowe