Meble sklepowe Poznań

Jeśli szukają Państwo mebli do sklepu w Poznaniu, na pewno zależy Państwu na tym, by wybrane produkty nie tylko estetycznie wyglądały, ale były również funkcjonalne i trwałe. Jako doświadczony producent wyposażenia sklepowego możemy to Państwu zapewnić. Nasze solidne meble sklepowe wykorzystują właściciele sklepów odzieżowych, spożywczych, obuwniczych, tworząc aranżacje, które przyciągają wzrok klientów. Stawiamy na minimalistyczny, ponadczasowy design i rozwiązania, które pozwalają na wyeksponowanie towaru w każdych warunkach, także na niewielkiej powierzchni.

Meble do sklepu w Poznaniu – rozwiązania dla branży odzieżowej, obuwniczej i innych

W ofercie Best Line znajdą Państwo modele wolnostojące, montowane do ściany, obrotowe, przesuwane, a także lady i stoły recepcyjne. Wybierając nasze meble do sklepu w Poznaniu, mogą Państwo wykorzystać nie tylko przestrzeń bezpośrednio przy ścianach, ale także przy wejściu, przy kasach i w alejkach zakupowych. Dwu- i czterostronne gondole, zabudowy z panelami, szafki, stoły i lady pozwalają na wyeksponowanie towaru na wysokości wzroku klienta. Z naszych rozwiązań chętnie korzystają właściciele sklepów odzieżowych, obuwniczych czy z galanterią skórzaną, w których o wartości koszyków zakupowych w znacznym stopniu decydują kupowane spontanicznie dodatki i akcesoria.

Panele Slatwall – innowacja, którą wykorzystujemy w naszych projektach mebli sklepowych

Jeśli szukają Państwo solidnych mebli sklepowych w Poznaniu, ale dysponują niewielką powierzchnią, polecamy Państwu nasze autorskie rozwiązanie: wyposażenie sklepów w systemie Slatwall. System jest oparty na uniwersalnych panelach z frezowanymi otworami, w których można umieścić – w zależności od asortymentu sklepu – wieszaki na ubrania, plastikowe półeczki na biżuterię czy dodatki, haczyki na obuwie. Panele Slatwall wykorzystujemy w wielu naszych projektach mebli sklepowych: obrotowych gondolach, meblach naściennych, zabudowach z szafkami. Jako producent wyposażenia sklepów możemy dostosować wymiary i kolory mebli w systemie Slatwall do potrzeb klienta, dzięki czemu można je wykorzystać w każdej, nawet niewielkiej przestrzeni.

Meble sklepowe w Poznaniu: bezpośrednio od polskiego producenta

Meble Best Line to produkty, które pozostaną z Państwem przez wiele lat. Wykonujemy je z trwałych, odpornych na uszkodzenia płyt MDF oraz chromowanych i aluminiowych dodatków. Produkcja w całości odbywa się w Polsce, w naszym zakładzie w Kalwarii Zebrzydowskiej. Własny park maszynowy daje nam także przewagę w szybkości realizacji zamówień – dostarczymy Państwu meble do sklepu w Poznaniu nawet w ciągu kilku dni.

Sprawdź nasze meble sklepowe