Meble sklepowe Wrocław

Wiemy, że kompletowanie wyposażenia sklepu to dla Państwa czas podejmowania ważnych decyzji. Chcemy w tym Państwu towarzyszyć, dostarczając solidne meble sklepowe do Wrocławia i oferując funkcjonalne rozwiązania dla różnych branż. Od ponad 10 lat projektujemy i wykonujemy elementy wyposażenia sklepów odzieżowych, obuwniczych, spożywczych i innych. Wykorzystując w aranżacjach nasze projekty, mogą Państwo optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i zapewnić wygodę klientom oraz pracownikom sklepu.

Naścienne, wolnostojące, obrotowe – wybór mebli do sklepu we Wrocławiu

Klienci odwiedzający centra handlowe oczekują, że wizyta w sklepie będzie przyjemnym doświadczeniem. Zakupy to nie tylko codzienny obowiązek, ale dla wielu także okazja do relaksu i miłego spędzenia czasu. Z myślą o takich klientach warto zadbać o nowoczesną, efektowną aranżację sklepu. Pomogą w tym Państwu gondole, szafki, panele naścienne, lady recepcyjne i inne meble z naszej oferty. Są zaprojektowane tak, by pasowały do wnętrz o nowoczesnym, minimalistycznym wystroju – stawiamy na proste, ponadczasowe wzornictwo, pozbawione zbędnych dekoracji. Zamawiając nasze meble sklepowe do Wrocławia, mogą Państwo wybrać modele montowane na ścianie, wolnostojące, na kółkach lub obrotowe – to wszystko daje wiele możliwości, jeśli chodzi o aranżację przestrzeni sklepowej.

System Slatwall – praktyczny sposób na wyeksponowanie towaru

System paneli Slatwall to nasz autorski projekt. System wykorzystujemy w gondolach, meblach naściennych, zabudowach z szafkami. Konstrukcja paneli pozwala na wykorzystanie ich w sposób, który najlepiej sprawdzi się w przypadku sprzedawanego przez Państwa towaru. We frezowanych otworach można umieścić wieszaki, haczyki, półeczki, które idealnie nadają się do eksponowania odzieży, obuwia czy dodatków.

Szybka i bezproblemowa dostawa mebli do sklepu we Wrocławiu

Jako producent i bezpośredni dystrybutor mebli możemy zapewnić naszym klientom szybką i bezproblemową obsługę. Meble do sklepu we Wrocławiu dostarczymy nawet w kilka dni. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować wyposażenie sklepów na wymiar, które sprawdzi się na powierzchniach niewielkich lub o nietypowym kształcie. W przypadku większości mebli oferujemy Państwu możliwość wyboru koloru okleiny oraz zamówienia elementów dodatkowych. Dzięki pełnej kontroli nad wszystkimi etapami produkcji mamy pewność, że dostarczając naszym klientom meble sklepowe do Wrocławia, dajemy im produkt nie tylko estetycznie wykonany i funkcjonalny, ale przede wszystkim trwały i odporny na zniszczenie nawet przy wieloletnim użytkowaniu.

Sprawdź nasze meble sklepowe