Wyposażenie sklepów Wrocław

Wybierając wyposażenie sklepu we Wrocławiu, najlepiej zrobić to w jednym miejscu. Tylko w ten sposób można sprawić, że aranżacja sklepowej przestrzeni będzie spójna i przemyślana. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty – znajdą w niej Państwo wszystko, co potrzebne do stworzenia ekspozycji w sklepie odzieżowym, spożywczym czy obuwniczym. To, co wyróżnia nasze solidne meble sklepowe, to uniwersalny, minimalistyczny design, staranne wykonanie z wytrzymałych materiałów oraz autorskie rozwiązania dające wiele możliwości aranżacji.

Wyposażenie sklepu we Wrocławiu: gondole, ścianki, zabudowy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wyposażenia sklepów we Wrocławiu szukają zarówno osoby dysponujące dużymi lokalami w centrach handlowych, jak i te, które do dyspozycji mają niewielkie powierzchnie. Wybierając nasze produkty, mogą Państwo optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, by wyeksponować jak największą liczbę towarów, a jednocześnie zachować porządek w sklepie. Oferujemy Państwu meble wolnostojące, także przesuwane na kółkach: gondole ustawiane pośrodku sklepu, regały, szafki. Zabudowy z szufladami oraz panele to sposób na wykorzystanie miejsca wzdłuż ścian.

Pomagamy stworzyć estetyczne stanowiska kasowe i recepcje

Nasza oferta wyposażenia sklepów we Wrocławiu: stołów, biurek i lad recepcyjnych jest skierowana nie tylko do właścicieli sklepów, ale również salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetów stomatologicznych, siłowni i klubów fitness. Projektujemy rozwiązania na każdy budżet: od niewielkich, prostych stołów, po rozbudowane lady recepcyjne z miejscem na wyeksponowanie towaru. Nasze wyposażenie sklepów we Wrocławiu: stoły, biurka i lady pozwalają zachować porządek w sklepie, między innymi dzięki półkom i szafkom dla personelu. Na dużych blatach bez problemu mieszczą się potrzebne na co dzień przedmioty: kasa fiskalna, terminal do płatności kartą, ulotki z ofertą i inne materiały.

Czym wyróżniają się meble systemowe Slatwall?

System Slatwall to nasza odpowiedź na potrzeby właścicieli sklepów z tych branż, w których atrakcyjna dla klientów ekspozycja towarów ma szczególne znaczenie w sprzedaży. Z mebli z panelami Slatwall: zabudów, ścianek, gondol chętnie korzystają sklepy odzieżowe, obuwnicze, z galanterią, dodatkami itp. Podstawą do tworzenia mebli w systemie Slatwall są wykonane z wytrzymałej płyty MDF panele, w których wycinamy szerokie frezowane otwory. Właściciele sklepów mogą w nich mocować dodatkowe akcesoria: haczyki, wieszaki, półeczki. Całą ekspozycję można łatwo zmienić, by dostosować ją do aktualnej oferty produktowej.

Wyposażenie sklepu we Wrocławiu od polskiego producenta

Jako producent z ponad 10-letnim doświadczeniem możemy zagwarantować, że dostarczymy Państwu wyposażenie sklepu odzieżowego do Wrocławia nawet w ciągu kilku dni. Wszystkie meble powstają w całości w naszym zakładzie w Kalwarii Zebrzydowskiej. Korzystamy z najnowszych technologii (na przykład cięcia CNC) oraz z trwałych, zapewniających estetyczny wygląd materiałów: płyt MDF, dodatków z chromu i aluminium. Własna produkcja to dla nas także możliwość dostosowania naszej oferty do wymagań klienta. Oprócz mebli systemowych mogą Państwo zamówić u nas także wyposażenie sklepów odzieżowych we Wrocławiu na wymiar.

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe