Wyposażenie sklepów Tychy

Solidne meble sklepowe, które pozwalają na wyeksponowanie towarów w sposób atrakcyjny dla klientów, są niezawodne i trwałe? Jesteśmy pewni, że potrafimy sprostać takim oczekiwaniom. Od 10 lat zajmujemy się dostarczaniem wyposażenia sklepów do Tych, trafiając w potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zaopatrujemy sklepy odzieżowe, obuwnicze, sportowe, spożywcze, z elektroniką. Wszystkie elementy wyposażenia, zarówno meble, jak i akcesoria, powstają w naszym zakładzie w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dzięki temu możemy zapewnić klientom najwyższą jakość, a jednocześnie mamy możliwość dostosowania projektów do indywidualnych potrzeb.

Wyposażenie sklepu w Tychach – meble, które pozwolą wykorzystać każdą dostępną powierzchnię

Nasze projekty są tworzone tak, by sprawdzały się zarówno w obiektach wielkopowierzchniowych, jak i na mniejszych przestrzeniach, na przykład w niewielkich sklepach czy punktach usługowych. Meble sklepowe to nie tylko typowe regały, szafki i półki. Wybierając wyposażenie sklepu w Tychach, warto postawić na różnorodność – wykorzystać miejsce na ścianie, montując panele i zabudowy, odpowiednio zaaranżować stanowisko kasowe czy przymierzalnię. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi i dostępności mebli w różnych rozmiarach łatwo znajdą Państwo rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Państwa sklepie i branży.

Meble z panelami Slatwall – dla tych, którym zależy na efektownej ekspozycji towarów

W naszej ofercie wyposażenia sklepów w Tychach znajdą Państwo modele mebli dla osób o zróżnicowanym budżecie – meble sklepowe o klasycznym wzornictwie, w tym regały, stoły i lady recepcyjne, oraz meble systemowe Slatwall, stworzone z myślą o sklepach oferujących ekskluzywne towary. W naszych projektach wykorzystujących system Slatwall – gondolach dwu-, trzy- i czterostronnych oraz obrotowych, zabudowach i ściankach z szafkami – stawiamy na nowoczesny design i wysoką funkcjonalność. Na meblach wykonanych z paneli Slatwall z płyt MDF z otworami, w których mocuje się dodatkowe akcesoria do ekspozycji towaru, szczególnie atrakcyjnie prezentują się drobne produkty: biżuteria, apaszki, szale, ozdoby do włosów, bielizna, obuwie. Meble zostały zaprojektowane tak, by umożliwiały w razie potrzeby łatwą zmianę ekspozycji.

Meble sklepowe wyprodukowane w Polsce – sprawdzona jakość

Klienci poszukujący wyposażenia do sklepu w Tychach nie muszą już wybierać przypadkowych, niesprawdzonych rozwiązań. Dostarczamy nasze meble sklepowe na terenie całej Polski, zapewniając szybką i bezproblemową realizację wszystkich zamówień. Działamy w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie zbudowaliśmy własny zakład z nowoczesnym parkiem maszynowym. Jesteśmy gotowi, by spełniać Państwa indywidualne życzenia. Mają Państwo możliwość wyboru koloru płyty i wymiarów mebli sklepowych, a w niektórych przypadkach również montażu dodatkowych elementów.

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe