Wyposażenie sklepów Kalisz

Prowadzenie sklepu wymaga wiele zaangażowania i wysiłku. Na samym początku bardzo ważne jest zaaranżowanie przestrzeni, która przyciągnie klientów, a jednocześnie zapewni dobre warunki pracownikom. Jeśli szukają Państwo solidnych mebli do wyposażenia sklepu w Kaliszu, to oferta Best-line powinna zwrócić Państwa uwagę. Jesteśmy producentem mebli sklepowych z dziesięcioletnim stażem. Oferujemy kompleksową obsługę – od zaprojektowania mebli, przez ich produkcję, aż po dystrybucję.

Oryginalne i praktyczne wyposażenie sklepu w Kaliszu

Nasze meble wyróżniają się prostą konstrukcją, ale opartą na autorskim systemie Slatwall. Dzięki niemu możliwe jest łączenie różnych elementów paneli w zależności od aktualnego zapotrzebowania czy asortymentu sklepu. Jednym z najczęściej wybieranych mebli sklepowych naszej produkcji są gondole. Są to meble sklepowe wyposażone w aluminiowe wsuwki, które umożliwiają łączenie pozostałych elementów systemu Slatwall, takich jak np.:

· haczyki na biżuterię czy torebki;

· półki na buty;

· wieszaki na ubrania.

Jeśli są Państwo właścicielami sklepu odzieżowego, obuwniczego lub galanteryjnego, to wybór gondoli będzie świetnym pomysłem, który pozwoli wyeksponować dostępny asortyment, a przy okazji utrzymać go w należytym porządku. Gondole wyposażono również w kółka, dlatego są łatwe w użyciu i można je przesuwać po całej powierzchni sklepu.

Best-line - wszystko, co potrzebne do sklepu

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam śmiało twierdzić, że wiemy, jak powinny wyglądać i jakie spełniać funkcje solidne meble sklepowe. Chcemy, aby były one też dostępne w atrakcyjnych cenach. Własny park maszynowy i duży magazyn pozwalają nam realizować projekty zarówno autorskie, jak i na Państwa życzenie. Działamy kompleksowo i na każdym etapie realizacji projektu gwarantujemy nasze wsparcie.

W asortymencie Best-line znajdą Państwo meble w minimalistycznym stylu i klasycznych kolorach: bieli, drewna czy czerni. Bardzo ważne jest dla nas, aby meble były przede wszystkim funkcjonalne i komfortowe dla klientów oraz dla pracowników. System Slatwall pozwala spełnić te oczekiwania, a przy okazji utrzymać należyty porządek w sklepie.

Innym produktem, który cieszy się u nas sporym powodzeniem, są lady sklepowe. Podobnie jak w przypadku gondol, tak i tutaj stawiamy na wysoką jakość wykonania i estetyczny wygląd. Lada sklepowa, inaczej zwana recepcją, to miejsce, w którym szczególnie liczy się porządek. Lady wykonane są płyt laminowanych o grubości 18 mm, dzięki czemu są odporne na obtarcia czy inne uszkodzenia mechaniczne – o co w sklepie nietrudno. Zastosowane materiały są gwarancją, że meble sklepowe Best-line będą spełniały swoje funkcje przez długie lata, a ich wygląd nie zmieni się.

Jeśli są Państwo zainteresowani wyposażeniem sklepu w Kaliszu, to szybko i sprawnie zrealizujemy projekt i dostarczymy bezpiecznie gotowe meble na miejsce.

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe