Wyposażenie sklepów Rzgów

Funkcjonalne, nowoczesne wyposażenie sklepu odzieżowego w Rzgowie? Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Od ponad 10 lat projektujemy i wytwarzamy trwałe, wysokiej jakości, solidne meble sklepowe, które spełniają oczekiwania właścicieli zarówno niewielkich punktów, jak i dużych sklepów w centrach handlowych. Tworząc nasze projekty, myślimy przede wszystkim o tym, by umożliwić optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni i tworzenie przykuwającej uwagę klientów ekspozycji.

Wyposażenie sklepów – Rzgów: szeroki wybór dostępnych rozwiązań

Osoby, które kompletują wyposażenie sklepu odzieżowego w Rzgowie, nie muszą ograniczać się wyłącznie do klasycznych półek, regałów i szafek. Nasze projekty to znacznie więcej: przestrzeń sklepową można uzupełnić o nowoczesne obrotowe gondole, zabudowy z szafkami, panele ścienne. Lekkie i praktyczne, a zarazem solidnie wykonane meble sprawdzają się tam, gdzie ekspozycję zmienia się kilka razy w roku: w sklepach obuwniczych, odzieżowych czy z biżuterią. Część z naszych produktów jest wyposażona w kółka, dzięki którym można je łatwo przesuwać, gdy chcą Państwo zmienić wystrój w sklepie. Nasza oferta to także stoły, lady, biurka, za pomocą których można zaaranżować stanowisko kasowe w sklepie lub recepcję w punkcie usługowym.

Autorski system Slatwall – nowoczesne meble systemowe

Jako producent wyposażenia sklepów dla Rzgowa czerpiemy z najlepszych wzorców w dziedzinie produkcji mebli, ale stawiamy także na innowacje. Tworząc nasz własny system meblowy Slatwall, myśleliśmy o tym, by dać właścicielom sklepów jak najwięcej możliwości aranżacji. Panele sklepowe Slatwall są wykonane z płyt MDF z frezowanymi otworami, w których można zamontować haczyki, wieszaki lub półeczki. Panele wykorzystujemy w gondolach, zabudowach, wolnostojących ściankach. Doceniają je w szczególności właściciele mniejszych sklepów odzieżowych czy obuwniczych, ze względu na niewielką ilość potrzebnego miejsca do ich ustawienia lub montażu. Meble systemowe Slatwall mogą być dwu- lub czterostronne, dzięki czemu mogą Państwo skuteczniej dotrzeć z ofertą produktową do klientów podczas ich wizyty w sklepie.

Wyposażenie sklepów dla Rzgowa – także na wymiar

Jeśli dotychczasowe Państwa poszukiwania wyposażenia sklepu odzieżowego w Rzgowie nie przyniosły efektu, polecamy Państwu nasze produkty wykonywane na wymiar. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskują Państwo pewność, że meble idealnie wpasują się w sklepową przestrzeń, bez konieczności samodzielnej modyfikacji. Jako producent z własnym parkiem maszynowym możemy szybko odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, dostarczając gotowe meble sklepowe w jak najkrótszym czasie od zamówienia.

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe