Wyposażenie sklepów Lublin

Zakup mebli sklepowych to inwestycja, której warto poświęcić nieco więcej uwagi. Wybór wyposażenia sklepu w Lublinie powinien być poprzedzony analizą potrzeb: warto zastanowić się, jaki rodzaj mebli sprawdzi się na danej powierzchni, czy potrzebna jest przestrzeń do magazynowania towaru oraz z jakich funkcji będzie korzystał personel. W Best-line znamy odpowiedź na te pytania – projektujemy solidne meble sklepowe od 10 lat, korzystając z doświadczenia własnego, a także naszych klientów.

Wyposażenie sklepu w Lublinie – przegląd nowoczesnych rozwiązań

Nowoczesne meble sklepowe to znacznie więcej niż proste regały, półki i szafki. Rozwiązania, które stosujemy w naszych projektach, pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń w sklepie. Towar może być eksponowany na ścianach, przy kasach, przy wejściu do sklepu – dzięki temu zwraca uwagę klientów i zachęca do spontanicznych zakupów. Korzystając z naszej oferty wyposażenia sklepów w Lublinie, mogą Państwo stworzyć aranżację, która klientom zapewni przyjemność z wizyty, a personelowi sklepu – łatwy dostęp do towaru lub też wygodną zmianę ekspozycji. Nasze projekty, które cieszą się dużą popularnością wśród osób tworzących sklepowe aranżacje, to przede wszystkim gondole, zabudowy i ścianki z panelami Slatwall. W panelach wykonujemy frezowane otwory, które służą do tworzenia własnej ekspozycji z wykorzystaniem dodatkowych akcesoriów: haczyków, wieszaków czy plastikowych półek.

Wyposażenie sklepów w Lublinie: propozycje dla branży odzieżowej, obuwniczej i innych

Nasze produkty są chętnie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie szczególnie liczy się efektowna ekspozycja towaru. Obustronne gondole z panelami Slatwall, panele ścienne i zabudowy z szafkami doskonale sprawdzają się jako miejsce na obuwie, galanterię skórzaną czy dodatki. Gondole z drążkami na wieszaki to rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w potrzeby sklepów odzieżowych. Zawieszone ubrania są łatwo dostępne dla klienta i personelu, a mebel, dzięki stonowanym kolorom i wysokiej jakości dodatkom, prezentuje się estetycznie w każdym wnętrzu. W naszej ofercie na wyposażenie sklepu w Lublinie znajdą Państwo także uniwersalne meble, które przydają się w sklepach różnych branż: lady i stoły sklepowe.

Wyposażenie sklepów w Lublinie – oferta mebli na zamówienie

Jako producent mebli bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jakość wytwarzanych przez nas produktów. Projektujemy i wykonujemy wyposażenie sklepów od 10 lat, a przez ten czas zbudowaliśmy nowoczesny park maszynowy i, na podstawie kontaktów z klientami, zdobyliśmy wiedzę na temat potrzeb różnych branż handlu detalicznego.

Własna technologia produkcji daje nam dużą elastyczność, jeśli chodzi o dopasowanie projektów do potrzeb użytkowników. Większość z oferowanych przez nas produktów może być wykonana na wymiar. To rozwiązanie, z którego chętnie korzystają osoby aranżujące niewielkie przestrzenie sklepowe, gdzie standardowe meble mogłyby się nie zmieścić. Każdy klient ma także możliwość wyboru koloru okleiny meblowej.

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe