Wyposażenie sklepów Bydgoszcz

Od ponad 10 lat oferujemy naszym klientom nowoczesne, funkcjonalne wyposażenie sklepów w Bydgoszczy. Nasze produkty to staranne wykonanie, wytrzymałe, wysokiej jakości materiały oraz rozwiązania, które ułatwiają projektowanie przykuwających uwagę ekspozycji. Aranżacje wykonane z użyciem naszych solidnych mebli sklepowych pojawiają się w niewielkich punktach usługowych, dużych sklepach w centrach handlowych, salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Chętnie dostarczymy wyposażenie sklepu do Bydgoszczy również dla Państwa!

Nie tylko półki i regały: nasze rozwiązania dla sklepów

Działamy na rynku od ponad 10 lat i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma spójna, dobrze zaprojektowana przestrzeń sklepowa. Dzięki odpowiedniemu wyeksponowaniu kluczowych produktów można realnie zwiększyć wartość sprzedaży. Właściciele sklepów coraz częściej wiedzą już, że umieszczenie towaru na zwykłych półkach czy regałach to za mało, by przyciągnąć uwagę klientów na dłużej. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, dostarczając nowoczesne wyposażenie sklepów do Bydgoszczy: dwu-, trzy- i czterostronne gondole na kółkach, zabudowy ścienne, panele, lady recepcyjne i inne rodzaje mebli. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu ich w przestrzeni sklepu: wzdłuż ścian, pomiędzy alejkami czy w pobliżu kas, można skutecznie dotrzeć do klientów z ofertą produktową.

Nowoczesne projekty wyposażenia sklepu w Bydgoszczy

Projektując aranżację swojego sklepu, warto sięgnąć po meble, które umożliwią łatwą zmianę ekspozycji. Towar w sklepach odzieżowych czy obuwniczych jest wymieniany sezonowo, nawet kilka razy w roku. Takim zmianom towarzyszy często przestawianie mebli lub ich modyfikacja. Takie możliwości dają nasze meble sklepowe z panelami Slatwall. Jeśli szukają Państwo wyposażenia do sklepu w Bydgoszczy, które będzie można elastycznie dostosowywać do swoich potrzeb, system Slatwall to odpowiedź na Państwa potrzeby. Czym są panele Slatwall? To wykonane z płyt MDF elementy z frezowanymi otworami, w których można umieścić nasze dodatkowe akcesoria: wieszaki na ubrania, haczyki lub półeczki na drobiazgi.

Polska produkcja, najwyższa jakość, szybka realizacja

Jesteśmy polskim producentem mebli z własnym parkiem maszynowym, który umożliwia nam tworzenie innowacyjnych projektów. Samodzielna realizacja wszystkich etapów produkcji daje nam pewność, że dostarczone państwu wyposażenie sklepu w Bydgoszczy będzie wykonane starannie, z dużą dbałością o szczegóły, z użyciem trwałych, odpornych na zniszczenie materiałów. W przypadku zakupu gotowych mebli systemowych gwarantujemy szybką realizację zamówienia – nawet w ciągu kilku dni. Dla naszych klientów wykonujemy również meble na wymiar.

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe