Wyposażenie sklepów Tarnów

Szukając wyposażenia sklepu w Tarnowie, nie muszą Państwo opierać się wyłącznie na ofercie dostępnej na miejscu. Od lat zaopatrujemy w solidne meble sklepowe przedsiębiorców na terenie całej Polski, dostarczając im wszystkie niezbędne elementy. Nasze wyroby pojawiają się w dużych sieciach handlowych, a także w mniejszych butikach. Klienci cenią nasze meble za staranne wykonanie, ponadczasowy styl i praktyczne rozwiązania, które sprawdzają się w branży odzieżowej, obuwniczej, spożywczej i innych.

Jakie wyposażenie sklepów w Tarnowie oferujemy?

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji mebli sklepowych dla sklepów z odzieżą, obuwiem i dodatkami. Wiele z naszych wyrobów znajduje zastosowanie także w innych miejscach, na przykład w salonach kosmetycznych czy fryzjerskich wykorzystywane są lady recepcyjne. Stanowiska kasowe, regały, szafki z szufladami i inne elementy wyposażenia sklepu w Tarnowie pomogą Państwu w utrzymaniu porządku, ułatwią pracę personelowi i pozwolą na utworzenie atrakcyjnej, przyciągającej wzrok klientów ekspozycji. Produkując meble sklepowe, używamy wyłącznie trwałych, wysokiej jakości materiałów: płyt MDF, elementów chromowanych lub z aluminium. To daje gwarancję, że nie ulegną zniszczeniu nawet przy wieloletnim użytkowaniu.

Innowacyjne panele sklepowe Slatwall do wyposażenia sklepu w Tarnowie

W naszych projektach łączymy estetyczny wygląd z funkcjonalnością. Efektem takiego podejścia jest autorski system Slatwall, wykorzystywany między innymi w projektowanych przez nas gondolach sklepowych, panelach ściennych czy ściankach z zabudową. Panele Slatwall to płyty MDF z nacięciami, w których mogą Państwo umieścić dodatkowe akcesoria, na przykład haczyki na bieliznę czy dodatki, wieszaki na odzież, półeczki na biżuterię. Całość prezentuje się efektownie i zapewnia klientom wygodny dostęp do towaru. Podczas zmiany ekspozycji można łatwo zmodyfikować aranżację wykonaną z wykorzystaniem mebli Slatwall – akcesoria są wymienne i łatwe w montażu.

Wyposażenie sklepu w Tarnowie – szybka realizacja zamówienia i dostawa

Jako producent i bezpośredni dystrybutor możemy dostarczyć wyposażenie sklepu do Tarnowa nawet w ciągu kilku dni roboczych. Większość mebli sklepowych jest dostępna od ręki. Na życzenie klientów możemy również wykonać projekt na wymiar, dzięki czemu elementy bez problemu zmieszczą się także w sklepie o mniejszej powierzchni. Własny zakład produkcyjny z nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala nam szybko dostarczać wyposażenie sklepów do Tarnowa, a także zapewnić najwyższą jakość. Starannie wykonane, trwałe i odporne na uszkodzenia meble będą towarzyszyły Państwu, pracownikom i klientom przez wiele lat, bez konieczności wymiany na nowe. Dzięki licznym możliwościom aranżacji mogą Państwo łatwo dostosować ich wygląd do obowiązujących trendów.

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe