Wyposażenie sklepów Toruń

Wyposażenie sklepów: Toruń – meble dla branży odzieżowej i nie tylko

Aranżacja sklepu to kwestia, której lepiej nie pozostawiać przypadkowi. To, w jaki sposób zostaną wyeksponowane produkty, ma w dużym stopniu wpływ na sprzedaż. Mamy to na uwadze, projektując nasze solidne meble sklepowe. U nas skompletują Państwo takie wyposażenie sklepu w Toruniu, które pozwoli na stworzenie spójnej, nowoczesnej aranżacji. To najlepszy sposób na to, by przyciągnąć uwagę klientów do swojej oferty!

Jakie wyposażenie sklepów w Toruniu oferujemy?

Nasze kolekcje to przede wszystkim meble systemowe, w których wykorzystujemy panele Slatwall. To nasz autorski system, stworzony przede wszystkim z myślą o sklepach z odzieżą, obuwiem, bielizną, galanterią skórzaną. Panele Slatwall są wykonane z płyty MDF, na której znajdują się szerokie wsuwki – służą one do mocowania wieszaków, haczyków lub innych akcesoriów. Rozwiązania takie jak kółka do przesuwania mebli czy możliwość obracania gondoli zapewniają klientom odwiedzającym sklep łatwy dostęp do towaru.

Jeśli szukają Państwo eleganckiego, nowoczesnego i funkcjonalnego wyposażenia sklepów odzieżowych w Toruniu, gondole, zabudowy, ścianki Slatwall będą doskonałym wyborem. Nasi klienci cenią meble systemowe przede wszystkim ze względu na możliwość łatwej zmiany aranżacji oraz za szeroki wybór dostępnych rozwiązań.

Wyposażenie sklepów odzieżowych w Toruniu – wysoka jakość prosto od producenta

Wyposażenia sklepu w Toruniu wcale nie trzeba szukać w stacjonarnych salonach meblowych. Oferujemy Państwu możliwość zamówienia mebli przez internet, a dzięki temu, że samodzielnie zajmujemy się produkcją i dystrybucją, możemy zapewnić szybką realizację zamówień. Od samego początku naszej działalności naszym priorytetem jest wysoka jakość mebli – dbamy o to, by służyły Państwu przez wiele lat. Wybieramy wyłącznie wytrzymałe materiały, które sprawdzają się w intensywnym użytkowaniu, a ponadczasowy, minimalistyczny design mebli sprawia, że pasują do każdego wnętrza. Projektujemy wyposażenie sklepów dla Torunia przede wszystkim z myślą o branży odzieżowej i obuwniczej, ale w naszej ofercie znajdą Państwo także uniwersalne projekty: lady recepcyjne, biurka, stoły i regały, które można wykorzystać w każdym sklepie czy punkcie usługowym.

Wyposażenie sklepu w Toruniu dostosowane do Państwa potrzeb

Jako producent dysponujemy własnym nowoczesnym parkiem maszynowym. Do cięcia płyt używamy maszyn CNC, dzięki którym możemy łatwo dostosować każdy projekt do potrzeb naszych klientów. Jeśli szukają Państwo wyposażenia sklepu w Toruniu, ale standardowe meble nie pasują do wnętrza sklepu, możemy wykonać dla Państwa projekt na wymiar. Nasze meble mają także wiele możliwości, jeśli chodzi o personalizację. W przypadku wybranych projektów możemy wykonać dodatkowe nadstawki czy półki, oferujemy Państwu także duży wybór kolorów płyt. Projektując wyposażenie sklepów w Toruniu, stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność!

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe