Wyposażenie sklepów Kielce

Poszukiwania wyposażenia sklepu w Kielcach warto zacząć od oferty sprawdzonego producenta. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem solidnych mebli sklepowych od 10 lat, a nasze produkty są obecne w centrach handlowych oraz mniejszych butikach różnych branż na terenie całej Polski. W projektach łączymy nowoczesny, stonowany design z funkcjonalnością, jakiej potrzebują właściciele sklepów, aby stworzyć efektowną aranżację. Dzięki własnej produkcji oraz dystrybucji dostarczamy wyposażenie sklepów do Kielc szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Kielce: wyposażenie sklepów - trwałe, innowacyjne, praktyczne

W naszej ofercie wyposażenia sklepów prowadzonych w Kielcach produkty dla siebie znajdą zarówno miłośnicy tradycyjnych rozwiązań: szafek, półek, regałów, jak i ci, którzy chętnie sięgają po nowości. Wszystkim, którym zależy na efektownym wyeksponowaniu towaru i zapewnieniu łatwego do niego dostępu klientom i pracownikom, polecamy system Slatwall. To panele z frezowanymi otworami, które stanowią część zabudowy z szafkami, gondolami, ściankami. Dzięki możliwości montażu dodatkowych akcesoriów: haczyków, drążków na wieszaki czy półek, nasze meble pozwalają na stworzenie różnorodnej aranżacji sklepu. Panele Slatwall wykonujemy z wytrzymałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty MDF.

Kielce – wyposażenie sklepów odzieżowych, obuwniczych, z galanterią skórzaną

Nasze projekty tworzymy przede wszystkim z myślą o tych branżach, w których szczególnie liczy się atrakcyjne wyeksponowanie towaru. Sklepy odzieżowe i obuwnicze to miejsca, gdzie klienci „kupują oczami” – zwracają uwagę na atrakcyjny wygląd miejsca, często podejmując spontaniczne decyzje o zakupie. Ustawione w odpowiedni sposób meble sklepowe pozwalają w pełni wykorzystać potencjał sprzedażowy. Warto odpowiednio zaaranżować przestrzeń przy kasie, przy wejściu czy w przejściach pomiędzy alejkami, by wyeksponować dodatki i akcesoria. Pomogą w tym nasze meble zaprojektowane z myślą o potrzebach właścicieli sklepów z odzieżą, obuwiem lub galanterią.

Różnorodne rozwiązania w projektowaniu wyposażenia sklepu w Kielcach

Dzięki temu, że jesteśmy producentem i bezpośrednim dystrybutorem wyposażenia sklepów m.in. w Kielcach, nie musimy ograniczać oferty do kilku, flagowych produktów. Nasz nowoczesny park maszynowy daje nam duże możliwości w tworzeniu nowych projektów, także tych, wykonywanych na życzenie klienta. Ścianki, zabudowy, gondole z systemem Slatwall, a także klasyczne stoły, biurka i lady, są dostępne w wielu standardowych rozmiarach. To pozwala wykorzystywać je w każdej przestrzeni sklepowej - od niewielkich punktów, po duże butiki sieci handlowych.

Oprócz standardowej oferty mamy możliwość wykonania mebli na wymiar m.in. dla klientów z Kielc. Na takie wyposażenie sklepu warto postawić, gdy powierzchnia sklepu jest niewielka lub ma nietypowe kształty. Dzięki projektowi na wymiar można optymalnie wykorzystać przestrzeń, ustawiając w niej meble wolnostojące (szafki, regały, gondole) oraz montując meble na ścianach.

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe