Wyposażenie sklepów Chorzów

Aranżowanie przestrzeni w sklepie to ważny etap: od tego, w jaki sposób będą wyeksponowane sklepowe towary, zależy wysokość sprzedaży. Klienci rzadko przychodzą do sklepu odzieżowego z gotową listą zakupów – charakterystyczne dla tej branży są spontaniczne decyzje zakupowe. Szczególnie w przypadku dodatków i akcesoriów ważna jest odpowiednia ekspozycja na wysokości wzroku klienta. Nasze wyposażenie sklepów dla Chorzowa, projektowane z uwzględnieniem potrzeb właścicieli sklepów, na pewno Państwu w tym pomoże.

Meble systemowe Slatwall – nasza oferta wyposażenia sklepów dla Chorzowa

Tym, co wyróżnia nasze projekty, jest autorski system Slatwall, wykorzystywany między innymi w obrotowych gondolach, ściankach, zabudowach. Czym są panele Slatwall? To modułowe elementy wykonane z płyty MDF z wyciętymi na całej długości i szerokości otworami, w których można zamontować wieszaki, haczyki i inne akcesoria umożliwiające wyeksponowanie sprzedawanych drobiazgów. Takie wyposażenie sklepów w Chorzowie to nie tylko sposób na zachowanie porządku w sklepie. Meble z panelami Slatwall pozwalają także w optymalny sposób wykorzystać każdą, nawet najmniejszą przestrzeń. Część gondol jest dwu- lub czterostronna, co zapewnia klientowi łatwy dostęp do towaru. Meble montowane na ścianie to idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie brakuje powierzchni na ustawienie regałów.

W naszej ofercie znajdą Państwo także inne solidne meble sklepowe: szafki, stoły, lady recepcyjne. Wszystkie elementy wyposażenia sklepów dla Chorzowa produkujemy we własnym zakładzie.

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe