Wyposażenie sklepów Katowice

Jako producent i dystrybutor już od 10 lat dostarczamy wyposażenie sklepów do Katowic. Projektujemy głównie z myślą o branży odzieżowej, obuwniczej i spożywczej, a z naszych rozwiązań korzystają również przedstawiciele innych sektorów handlu. Nasze solidne meble sklepowe to przykład starannego wykonania i dbałości o wysoką jakość materiałów. Kompletując z nami wyposażenie sklepu w Katowicach, otrzymujesz meble, które będą służyły Twoim klientom i personelowi przez wiele lat.

Meble sklepowe dla branży odzieżowej, obuwniczej i innych

Nasze projekty cieszą się szczególną popularnością wśród właścicieli sklepów z odzieżą, obuwiem, galanterią. To właśnie tam szczególnie liczy się możliwość stworzenia atrakcyjnej dla klienta ekspozycji. Wybierając wyposażenie sklepów odzieżowych w Katowicach z naszej oferty, mają Państwo do dyspozycji szereg rozwiązań, które sprawdzą się w lokalu o dowolnej powierzchni. Projektujemy nie tylko klasyczne meble wolnostojące, ale również panele ścienne i zabudowy, które pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Popularne są przede wszystkim meble z panelami sklepowymi Slatwall, czyli płytami MDF z szerokimi podłużnymi otworami, w których montuje się dodatkowe elementy: haczyki, półki, wieszaki na drobiazgi. Osobom z branży odzieżowej i obuwniczej polecamy także gondole na kółkach, które w razie potrzeby można łatwo przestawiać.

Wyposażenie sklepu w Katowicach: funkcjonalne lady i stoły sklepowe

Szukając wyposażenia do sklepu w Katowicach, warto pamiętać także o meblach, za pomocą których będzie można zaaranżować stanowisko kasowe lub recepcyjne. Stół lub lada nie tylko ułatwi dokonywanie płatności przez klientów, ale przyda się również personelowi. Wyposażone w zamykane szafki i szuflady, pomagają utrzymać porządek w dokumentach i umożliwiają bezpieczne przechowywanie gotówki. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszych stołów i lad recepcyjnych mogą Państwo łatwo znaleźć model, który sprawdzi się w przypadku Państwa sklepu czy punktu usługowego. W ofercie mamy zarówno podstawowe stoły z blatami różnej wielkości, jak i bardziej rozbudowane modele, z półkami i nadstawkami.

Wyposażenie sklepów w Katowicach – także na wymiar

Szeroki wybór mebli z panelami Slatwall: zabudów, gondoli, ścianek oraz stołów i lad to tylko część tego, co możemy zaproponować Państwu jako producent wyposażenia sklepów odzieżowych w Katowicach. Nowoczesna technologia produkcji pozwala nam dostosowywać projekty do potrzeb klientów. Większość mebli może być wykonana na wymiar – warto skorzystać z tej możliwości, gdy sklep ma niewielką powierzchnię lub znajduje się w nim mało ustawna wnęka. Niektóre z naszych modeli mogą być uzupełnione o dodatkowe elementy, na przykład nadstawki w przypadku lad sklepowych. Dodatkowo dajemy naszym klientom możliwość wyboru kolorystyki płyt MDF, z których wykonujemy meble. Dzięki temu mogą Państwo stworzyć spójną aranżację przestrzeni sklepowej.

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe