Wyposażenie sklepów Poznań

Wybierając wyposażenie do sklepu w Poznaniu, nie muszą Państwo wybierać pomiędzy atrakcyjną ceną a wysoką jakością. U nas staranne wykonanie, nowoczesny, minimalistyczny design i funkcjonalne rozwiązania otrzymują Państwo w standardzie, a szeroki wybór dostępnych modeli pozwoli Państwu znaleźć produkty na każdy budżet. Solidne meble sklepowe to podstawa, gdy chcą Państwo stworzyć aranżację, która posłuży przez wiele lat, cały czas wyglądając estetycznie i pozytywnie wpływając na wrażenia klientów z wizyty w sklepie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty wszystkie osoby, które kompletują wyposażenie sklepów w Poznaniu.

Wyposażenie sklepów odzieżowych w Poznaniu – rozwiązania stworzone z myślą o branży

Jako doświadczony producent mebli sklepowych, dostarczający wyposażenie sklepów odzieżowych do Poznania, wiemy, jak ważne jest atrakcyjne dla oka wyeksponowanie sprzedawanych ubrań i dodatków. Zakupy w sklepie odzieżowym to dla klienta nie codzienny obowiązek, który trzeba wykonać, ale okazja do tego, by przyjemnie spędzić czas i zrobić coś dla siebie. Świadomi właściciele sklepów z tej branży zdają sobie z tego sprawę i robią wszystko, by zapewnić swoim klientom jak najwięcej pozytywnych doświadczeń. Oryginalny, starannie zaplanowany wystrój sklepu jest w tym przypadku kluczowy.

Nasza oferta wyposażenia sklepów odzieżowych dla Poznania obejmuje praktyczne gondole na kółkach, zabudowy z szafkami, panele ścienne, ekspozytory. Ich uzupełnieniem są uniwersalne meble sklepowe: lady recepcyjne, stoły kasowe, szafki z magazynkami, regały.

Szeroki wybór modeli na każdą powierzchnię – także na wymiar

Wszystkie meble z naszej oferty są produkowane w naszym zakładzie, bez udziału pośredników. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom szukającym najlepszego wyposażenia sklepu w Poznaniu wysoką jakość produktów, ale także lepiej odpowiadać na ich potrzeby. Większość produkowanych przez nas mebli jest dostępna w kilku wersjach, różniących się wymiarami, kolorami czy elementami dodatkowymi. Oprócz tego oferujemy naszym klientom możliwość wykonania mebli na wymiar. Taką usługę polecamy przede wszystkim osobom, które dysponują lokalem o niewielkiej powierzchni lub o nietypowych kształtach, w którym nie zmieszczą się standardowe meble.

Slatwall – innowacyjny system do tworzenia ekspozycji sklepowej

Oferta wyposażenia sklepów dla Poznania to przede wszystkim nasz flagowy produkt: meble systemowe z panelami Slatwall. Stworzyliśmy go z myślą o tych właścicielach sklepów, którym zależy na możliwości samodzielnego tworzenia ekspozycji w wybrany przez siebie sposób. Meble w systemie Slatwall nie są gotowym produktem – każdy użytkownik może je modyfikować, uzupełniając o dodatkowe wieszaki, haczyki i inne akcesoria umieszczane we frezowanych otworach. Panele Slatwall wykorzystujemy w wielu naszych produktach: dwu- i czterostronnych gondolach, zabudowach, ściankach.

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe