Wyposażenie sklepów Koszalin

Planują Państwo otwarcie nowego sklepu lub wymianę mebli na nowe w istniejącym już obiekcie? Pomożemy Państwu sprawić, by była to zmiana na lepsze. Dostarczymy wyposażenie sklepu do Koszalina, dzięki któremu stworzą Państwo przyciągającą uwagę klientów aranżację. Nasze projekty solidnych mebli sklepowych łączą nowoczesny, minimalistyczny design, który pasuje do każdego wnętrza, z funkcjonalnością, która zapewnia wygodę klientom i pracownikom. Zapraszamy Państwa do bliższego poznania naszej oferty!

Wyposażenie sklepów w Koszalinie – stawiamy na solidne wykonanie, funkcjonalność i estetykę

Wybierając nasze wyposażenie do sklepu w Koszalinie, otrzymują Państwo meble, które docenią zarówno klienci, jak i pracownicy. W naszych projektach stosujemy rozwiązania zapewniające wygodę podczas codziennego użytkowania. Poszczególne rodzaje mebli mają szafki i szuflady zamykane na klucz, a także inne elementy, które ułatwiają dostęp do towaru i pomagają utrzymać porządek na terenie sklepu. Jeśli w Państwa branży często zmienia się ekspozycję sklepową, polecamy meble z panelami Slatwall – zabudowy, ścianki, gondole. W naszym autorskim systemie Slatwall wykorzystujemy elementy wykonane z wytrzymałego materiału, czyli płyty MDF, w której nacinamy szerokie otwory. Taki mebel daje wiele możliwości, jeśli chodzi o aranżację. W otworach można umieścić różnego rodzaju akcesoria, na przykład półeczki, haczyki czy wieszaki, na których eksponuje się odzież, biżuterię, dodatki.

Meble do sklepu, salonu, punktu usługowego

Nasza oferta wyposażenia sklepów w Koszalinie trafia również w potrzeby właścicieli innych obiektów. Biurka recepcyjne i lady sklepowe są chętnie wykorzystywane w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetach stomatologicznych i lekarskich i innych miejscach, gdzie klienci są witani przy recepcji. Dzięki estetycznie wykonanym meblom można odpowiednio zaaranżować przestrzeń na wejściu i zrobić dobre wrażenie na gościach odwiedzających lokal. Nasze meble sklepowe wybierają także osoby, które wyposażają własną garderobę w domu. Wykorzystując do tego modele przeznaczone dla sklepów odzieżowych, można optymalnie wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu i zapewnić sobie wygodne korzystanie z garderoby na co dzień.

Wyposażenie sklepu w Koszalinie – meble gotowe i na wymiar

Jako producent mebli sklepowych z ponad 10-letnim doświadczeniem wiemy, jak odpowiadać na potrzeby naszych klientów z różnych branż. Nasze projekty wyposażenia sklepów w Koszalinie tworzymy przede wszystkim z myślą o eksponowaniu odzieży, obuwia i dodatków. Naszymi odbiorcami są także właściciele sklepów sportowych, z elektroniką czy z biżuterią. Własny zakład produkcyjny daje nam możliwość kontrolowania procesu produkcji i dbania o wysokie standardy, a także umożliwia wykonywanie mebli sklepowych na wymiar. Jeśli wybrany przez Państwa model nie jest dostępny w interesującym Państwa rozmiarze, możemy zmodyfikować go tak, by pasował do Państwa potrzeb. Niezależnie od tego, czy zamawiają u nas Państwo wyposażenie sklepu w Koszalinie w wersji gotowej, czy na wymiar, zapewniamy szybką realizację i dostawę na miejsce.

Sprawdź nasze wyposażenie sklepowe