Zabudowa Slatwall z szufladą 200x240x50cm 17 FREZÓW

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 703
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: do 14 dni
  • szt.
  • Cena netto: 1 671,98 zł 2 056,53 zł

Produkt: Zabudowa przyścienna Slatwall 200x240x50cm (17 frezów)

Wymiary: Całkowite: 200x240x50cm (szer. x wys. x głęb.); szafka: 66x60x50cm (szer. x wys. x głęb.); panel Slatwall: 200x180cm (szer. x wys.)

Materiał: Szafka z szufladą: płyta laminowana gr. 18mm; panel Slatwall: płyta MDF gr. 18mm, aluminiowe wsuwki; Wykończenie krawędzi: ochraniacze aluminiowe lub obrzeże PCV

Kolor: Biały Alaska śnieżnobiały (U8681 SM), Popiel (U112 PE), Czarny (U190 PE), Klon (D375), Grusza (D9300), Dąb Odwieczny (D1041). Inne kolory na zamówienie.

 

Dokładny termin realizacji ustalamy po otrzymaniu zamówienia.

Opis: Efektowna i estetycznie wykończona zabudowa z systemu sklepowego Slatwall.

Zestaw zawiera: 3x szafka wolnostojąca z szufladą; 2x panel 200x90cm do samodzielnego zamontowania na ścianie (jeden nad drugim) plus dodatkowa wsuwka łączeniowa; 2x aluminiowy ochraniacz krawędzi 180cm do wykończenia krawędzi paneli (nie dotyczy jeżeli zamówiono oklejenie krawędzi obrzeżem PCV).

Opcjonalnie aluminiowe ochraniacze lub obrzeże PCV na krawędziach bocznych. Cena zawiera 17 aluminiowych wsuwek rozmieszczonych co 10cm w 17 frezach (rowkach).

Zabudowa dostępna również w wersji z drzwiczkami oraz z 11 frezami.

 

Krawędzie boczne!

Panel Slatwall w standardowej wersji nie posiada wykończenia krawędzi bocznych. Dla zwiększenia walorów estetycznych mebla sklepowego proponujemy okleinowanie boków lub aluminiowy ochraniacz krawędzi. Kupując panel Slatwall, kupujesz panel bez wykończenia krawędzi (foto 1). Metoda okleinowania krawędzi polega na naklejeniu obrzeża ABS na krawędzie panelu przy pomocy maszyny. Ochraniacz krawędzi to wykonany z aluminium element nakładany na panel sklepowy.  Ochraniacz dodaje uroku i komponuje się z aluminiowymi wsuwkami, stanowiąc równocześnie ochronę przed ewentualnymi otarciami i obiciami panelu sklepowego. W naszej ofercie znajdziesz ochraniacz aluminiowy Oferujemy także usługę oklejania krawędzi. W tym celu prosimy o kontakt przy zakupie. Naturalnie, jeżeli panel będziesz montował we wnęce lub w ramce, lub też krawędź będzie dochodziła do ściany narożnej - przez co pozostanie niewidoczna - stosowanie osłony nie jest konieczne.

     

 

Odstępy

Odstępy między wsuwkami to standardowo 10cm, 15cm oraz 20cm. Rozstaw co 10cm sprawdza się przy prezentacji produktów o mniejszych gabarytach, najbardziej popularne rozwiązaniem to frezowanie co 15cm. stosowane w sklepach konfekcyjnych. Wsuwki co 20cm dają kolejne możliwości aranżacyjne, a także wizualne. Doskonale sprawdzą się przy prezentacji produktów o większych gabarytach np. instrumentów w sklepach muzycznych. Wsuwki stosowane w systemie Slatwall wykonane są z wysokiej jakości aluminium, zabezpieczając panel przed ewentualnym uszkodzeniem przez rozwarstwienie panelu na skutek obciążenia.

Cokół

W sklepie Best-line zakupić można cokół do panelu sklepowego Slatwall, będącego elementem ozdobnym wypełniającym przestrzeń na ścianie. Cokół możemy stosować zarówno od dołu, jak i od góry panelu Slatwall. Każdy cokół i panel wykończony jest półfrezem co umożliwia niewidoczne połączenie elementów, ukryte pod wsuwką.  Na życzenie Klienta wykonamy cokół o dowolnej wysokości i w dowolnym kolorze.

 

 

Montaż paneli

Panele montuje się do ściany za pomocą kołków odpowiednio dopasowanych do rodzaju ściany (karton gips - kołki Molly, ściana murowana - kołki rozporowe). Otwory powstałe przy montażu panelu do ściany zamaskujesz zaślepkami maskującymi, które dołączymy do zamówienia. 6 sztuk naklejek na 1 panel GRATIS.

Dzięki zastosowaniu półfreza w każdym panelu Slatwall, panele możemy dowolnie "piętrować" jeden nad drugim. Możliwe jest łączenie dwóch, trzech, a nawet czterech paneli, dzięki czemu uzyskamy jednolitą ścianę Slatwall dowolnej wysokości.

Panele można łączyć zarówno w pionie, jak i w poziomie, łączenie pionowe można zamaskować łącznikiem czołowym. Łączenie poziome jest niewidoczne, ukryte pod wsuwką. Panele o wysokości 180cm, 160cm ZAWSZE dostarczamy w dwóch elementach do połączenia jeden nad drugim. Takie rozwiązanie ułatwia transport i montaż!

Do każdego panelu dołączamy 6 szt. zaślepek GRATIS !


Ciesz się swoją nową elegancką ekspozycją!

Panele sklepowe Slatwall to innowacyjny system ekspozycji asortymentu stosowany w sklepach wielkopowierzchniowych i butikach, pozwalający na kompleksowe wyeksponowanie asortymentu. Panele sklepowe Slatwall są wytrzymałe i funkcjonalne oraz bardzo ładnie wyglądają w przestrzeni sklepu. Panele dodają wnętrzu stylowości i klasy.

Panel Slatwall to nowoczesny system ekspozycji, który sprawdzi się w każdym wnętrzu, pięknie prezentuje się w przestrzeni sklepowej. Jego niebanalny design nada wnętrzu stylowości i nowoczesności. Panele Slatwall duże możliwości aranżacyjne eksponowanego towaru, akcesoria na panel łatwo i szybko zakładamy i zdejmujemy w aluminiowe wsuwki, przez co w krótkiej chwili możemy wymienić prezentowane produkty i odmienić naszą ekspozycję. W sklepie Best-line zakupić można akcesoria (wieszaki, półki) pozwalające wykorzystać panel na wiele sposobów. Dodatkowym atutem panelu sklepowego Slatwall jest elastyczność i łatwość zmian, stosując dodatkowy asortyment jak wieszaki, wsporniki pod półkę, koszyki czy zawieszki z plexi w ciągu kilku chwil możemy dostosować panel do prezentowanego towaru. Panele sklepowe Slatwall to świetne rozwiązanie do sklepów z odzieżą, sklepów sportowych, sklepów muzycznych, sklepów z artykułami domowymi, sklepów z narzędziami. Panele Slatwall to również doskonałe rozwiązanie do organizacji porządku w domach czy warsztatach.

 

          

DOSTĘPNE DEKORY:

Kolory mogą się różnić w zależności od monitora. Dekor polecamy sprawdzić na stronach producenta płyt KRONOPOL

 

Istnieje możliwość zamówienia innego koloru zabudowy po wcześniejszym uzgodnieniu. Wykonujemy meble na wymiar i według projektu klienta.