Łącznik czołowy 1,8m aluminium Spacewall

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 452
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 27,64 zł 34,00 zł

Produkt: Łącznik czołowy do panelu Spacewall
Wymiary: 1,8m (dł.)
Materiał: Aluminium anodowane
Kolor: Srebrny (aluminium)

Opis: Łącznik czołowy o długości 1,8m na panel to element pasujący do systemu paneli oraz gondoli Slatwall, Spacewall, Shopwall. System ten znajduje zastosowanie w przestrzeniach handlowych i w sklepach różnych branż m.in. odzieżowych, sportowych, obuwniczych, a także pozwala na zorganizowanie prywatnych wnętrz - garderób, garaży czy warsztatów.

Best-line jest producentem paneli Slatwall.  Łącznik czołowy to element, który stosujemy przy łączeniu paneli i konstrukcji pionowo - jeden obok drugiego. Maskuje miejsce łączenia paneli, ukrywając również ewentualne niedoskonałości dopasowania krawędzi. Łącznik czołowy stosujemy w ułożeniu pionowym, z góry na dół. Do łączenia paneli w poziomie, jeden nad drugim, stosujemy naszą wsuwkę aluminiową. Panele, które produkujemy najczęściej zakończone są półfrezem, co umożliwia takie rozwiązanie.

Systemy panelowe Slatwall wraz z akcesoriami pozwalają na tworzenie wyjątkowych i bardzo indywidualnych ekspozycji oraz organizację powierzchni w magazynie, sklepie lub domu. Panele Slatwall doskonale pomogą zorganizować przestrzeń wokół Ciebie. W każdym momencie możesz elastycznie modyfikować ułożenie akcesoriów na panelach, dopasowując zawieszenie przedmiotów według bieżących potrzeb. Stwórz swoje wyjątkowe miejsce razem z nami!