Zabudowa Slatwall Ścianka F10

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 940
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: do 14 dni
 • szt.
 • Cena netto: 998,55 zł 1 228,22 zł

Produkt: Ścianka Slatwall

Wymiary: 186cm(wys) x 100cm(szer) x  50cm(gł)

Materiał: Panel Slatwall: płyta MDF gr. 18mm, aluminiowe wsuwki; nogi- profil stalowy

Kolor: Biały Alaska śnieżnobiały (U8681 SM), Popiel (U112 PE), Czarny (U190 PE), Klon (D375), Grusza (D9300), Dąb Odwieczny (D1041). Inne kolory na zamówienie.

 

Dokładny termin realizacji ustalamy po otrzymaniu zamówienia.

Opis: Efektowna i estetycznie wykończona zabudowa z systemu sklepowego Slatwall. W skład zabudowy wchodzi panel Slatwall (szer.,wys.;92x181cm) oraz stalowe nogi z profilu 40x40mm. Aluminiowe wsuwki rozmieszczone co 10cm (17 sztuk). Mebel bardzo solidny, Łatwy w montażu. Możliwość wysyłki kurierem w częściach do samodzielnego skręcenia. 

Potrzebujesz innym wymiar, prosimy o kontakt(!) Wykonujemy meble na zamówienie.

Mebel do samodzielnego złożenia.

Zabudowa z systemu sklepowego Slatwall jest bardzo atrakcyjna i funkcjonalna. Zastosowanie systemu Slatwall w takiej zabudowie pozwala na efektowną prezentację produktów oraz elastyczne wykorzystanie przestrzeni sklepowej. Oto kilka punktów, które warto podkreślić:

 • Estetyczne wykończenie: Wykorzystanie paneli Slatwall pozwala na eleganckie i schludne wykończenie zabudowy. Dzięki temu można stworzyć atrakcyjne otoczenie, które przyciąga uwagę klientów.

 • Solidność i wytrzymałość: Zastosowanie stalowych nóg z profilem oraz aluminiowych wsuwek co 15cm zapewnia solidność konstrukcji. To ważne, aby ekspozycja była trwała i odporna na obciążenia, jednocześnie zapewniając odpowiednio dużą przestrzeń do ekspozycji towarów.

 • Elastyczność prezentacji: Aluminiowe wsuwki umożliwiają łatwe przymocowanie różnorodnych akcesoriów, takich jak wieszaki, półki, uchwyty i inne elementy. To pozwala na zmienianie układu ekspozycji w zależności od potrzeb i kolekcji produktów. Równie łatwy jest ich demontaż.

 • Uniwersalność: Zabudowa oparta na systemie Slatwall może być używana w różnych rodzajach sklepów, od drogerii, butików, sklepów odzieżowych po obuwnicze, bieliźniarskie czy inne.

Warto pamiętać, że przy montażu zabudowy trzeba zwrócić uwagę na równowagę i stabilność konstrukcji, zwłaszcza jeśli będzie wystawiona na cięższe obciążenia.

DOSTĘPNE DEKORY:

* Kolory mogą się różnić w zależności od monitora. Dekor polecamy sprawdzić na stronach producenta płyt KRONOPOL