Wieszak transparentny SUPER MOCNY (10szt.)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 335
  • Dostępność: Jest Jest
  • kpl.
  • Cena netto: 26,35 zł 32,41 zł

Produkt: Wieszak transparentny
Wymiary: Długość 43cm
Materiał: Tworzywo sztuczne, metalowe ucho
Kolor: Transparentny

Opis: Wieszak transparentny to funkcjonalny sposób na przechowywanie odzieży w organizowany sposób. Zapewniając wygodę i estetykę, ten model wieszaka ma długość 43 cm, co sprawia, że jest odpowiedni do zawieszania różnych rodzajów ubrań. Jest świetnym rozwiązaniem do wszelkiego rodzajów sklepów odzieżowych, butików i wszystkich tych miejsc, gdzie istotna jest ekspozycja odzieży.

Konstrukcja wieszaka opiera się na trwałym tworzywie sztucznym, które zapewnia nie tylko stabilność, ale także delikatne podparcie dla ubrań. Jego przezroczysty kolor dodaje mu lekkości i nie dominuje nad zawieszonymi elementami garderoby. Metalowe, obrotowe ucho to dodatkowa cecha tego wieszaka, która znacznie zwiększa jego funkcjonalność. Dzięki obrotowemu uchu, zawieszona odzież może być swobodnie obracana, ułatwiając wybieranie ubrań czy manipulowanie nimi w szafie. Wieszak jest przystosowany do wytrzymywania większego obciążenia, co czyni go wszechstronnym narzędziem do przechowywania różnorodnych elementów garderoby.

W opakowaniu znajduje się 10 sztuk wieszaków, co stanowi praktyczne i wygodne rozwiązanie dla osób potrzebujących większej ilości narzędzi do przechowywania ubrań.