Wieszak pochyły owalny na panel Slatwall 40cm 9N

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1037
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 13,47 zł 16,57 zł

Produkt: Wieszak pochyły na panel Slatwall 40cm
Wymiary: Długość 40cm
Materiał: Rura stalowa, owalna; 9 pinów
Kolor: Chrom

Opis: Mocny i estetyczny wieszak pochyły owalny o długości 40cm na panel sklepowy Slatwall, wieszak w całości chromowany.

Wieszak pochyły z 9 pinami na panel to element pasujący do systemu paneli oraz gondoli Slatwall Spacewall Shopwall. System ten znajduje zastosowanie w przestrzeniach handlowych i w sklepach różnych branż m.in. odzieżowych, sportowych, obuwniczych, a także pozwala na zorganizowanie prywatnych wnętrz - garderób, garaży czy warsztatów.

Wieszak do panelu Slatwall jest zaprojektowany w taki sposób, aby mógł być łatwo montowany oraz demontowany w aluminiowej wsuwce panelu. Wykonany jest ze stalowej rury, dzięki temu zapewnia solidne podparcie dla powieszonych przedmiotów. Jedną z najważniejszych cech wieszaka oraz wszystkich akcesoriów Slatwall jest łatwość ich rozmieszczenia na panelu. Wieszaki dzięki swej konstrukcji możemy szybko zakładać i zdejmować na panel. Pozwala to na sprawną zmianę wyglądu ekspozycji w zależności od zmieniających się potrzeb i trendów. Dodatkowo wieszak posiada 9 pinów, które zapobiegają przesuwaniu się towaru.

 

Charakterystyczne cechy systemu Slatwall:

  • Wielofunkcyjność - Nasze wieszaki są wielofunkcyjne i mogą być stosowane do różnych rodzajów produktów od  akcesoriów np.sprzętów gsm po narzędzia i odzież.

  • Solidne podparcieDzięki solidnemu wykonaniu ze stali, nasze wieszaki zapewniają bezpieczne oparcie dla Twoich produktów, eliminując obawy o ich uszkodzenie.

  • Łatwy montaż - Wieszaki do paneli Slatwall łatwo się montuje i demontuje, co pozwala na szybką reorganizację ekspozycji i dostosowanie jej do zmieniających się potrzeb i trendów. Wystarczy wsunąć je w metalowe wsuwki panelu i rozmieścić w dowolnej konfiguracji.

  • Estetyczny wygląd - Nasze akcesoria Slatwall są nie tylko funkcjonalne, ale także pięknie wyglądają. Chromowa powłoka nie tylko chroni je przed korozją, ale także dodaje elegancji Twojej przestrzeni.

  • Optymalizacja przestrzeni - Dzięki naszym akcesoriom Spacewall możesz optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, niezależnie od tego, czy jest to sklep, garaż, warsztat czy magazyn. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz zachować porządek- potrzebujesz też naszych produktów systemu Slatwall.

Systemy panelowe Slatwall wraz z akcesoriami to narzędzie do tworzenia przestrzeni, które odzwierciedla Twoją wyjątkową wizję i potrzeby. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem sklepu, zarządzasz magazynem, czy chcesz uporządkować przestrzeń wokół siebie, Slatwall to klucz do organizacji.

Nasz system Slatwall pozwala Ci elastycznie kształtować przestrzeń wokół siebie. Dzięki niemu możesz modyfikować i dostosowywać ekspozycję i zawieszanie przedmiotów według bieżących potrzeb. Tworzenie wyjątkowych przestrzeni nigdy nie było prostsze. Wybierz funkcjonalność i estetykę w jednym - wybierz Slatwall!