Wieszak fajka z uchwytem do ściany

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 250
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 46,48 zł 57,17 zł

Produkt: Wieszak fajka z uchwytem do ściany
Wymiary: Wieszak: 50cm (dł.); Płytka mocująca: 6,5x14cm (średnica otworów montażowych: 0,5cm)
Materiał: Rura chrom fi25mm
Kolor: Chrom

Opis: Sklep odzieżowy, butik czy dom towarowy - ten wielofunkcyjny wieszak-fajka został stworzony z myślą o zagospodarowaniu wszelkiej przestrzeni handlowej tak, aby zapewnić wygodne i estetyczne przechowywanie oraz ekspozycję ubrań i innych przedmiotów. Jego konstrukcja opiera się na solidnej rurze chromowanej o imponującej średnicy fi25 mm, co gwarantuje nie tylko wytrzymałość, ale także elegancki wygląd w kolorze chromu. Wieszak posiada obrotową funkcję, co umożliwia swobodne dostosowanie kąta i orientacji ubrań lub innych przedmiotów przechowywanych na wieszaku. Do zamocowania wieszaka używa się czterech śrub, które zapewniają stabilne i bezpieczne mocowanie do ściany.

Na wieszaku znajduje się 10 bolców, które umożliwiają przechowywanie wielu różnych przedmiotów jednocześnie - frontem do klienta. Możesz na nim zawiesić ubrania, akcesoria, narzędzia czy inne elementy, które chcesz utrzymać w porządku, ładnie zaprezentować lub mieć w zasięgu ręki.

Cena zestawu zawiera wieszak oraz uchwyt do ściany. Płytka mocująca o wymiarach 6,5 x 14 cm posiada otwory montażowe o średnicy 0,5 cm, co ułatwia bezpieczne przymocowanie wieszaka do ściany. Wieszak-fajka z uchwytem do ściany na ubrania to doskonałe połączenie funkcjonalności, estetyki i praktyczności. Nadaje się zarówno do przechowywania ubrań, jak i dla osób, które chcą prezentować różnego rodzaju przedmioty w elegancki sposób.