Wieszak fajka z uchwytem do rur

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 249-1
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 26,59 zł 32,71 zł

Produkt: Wieszak fajka z uchwytem do rury
Wymiary: Dł. 50cm; do systemu rurowo-kulowego fi25mm
Materiał: Metal
Kolor: Chrom

Opis: Wieszak posiada 10 zaczepów na wieszaki. Nadaje się do montażu na każdym meblu, zarówno wolnostojącym jak i przyściennym. Oferowany jest razem z uchwytem mocującym do rury!

Wieszak fajka z uchwytem przeznaczony do rur o średnicy 25 mm, wyposażony w 10 bolców, to funkcjonalny element, który umożliwia przechowywanie i prezentowanie różnego rodzaju przedmiotów, takich jak ubrania lub akcesoria. Wieszak taki jest projektowany w taki sposób, że umożliwia ukazanie zawieszonych elementów pod pewnym kątem nachylenia, co może być atrakcyjne pod względem prezentacji czy dostępu do przechowywanych rzeczy.

Wieszak pochyły z uchwytem do rur fi25 mm i 10 bolcami składa się z dwóch głównych części: uchwytu mocowanego do rury o średnicy 25 mm oraz bolców, na których można umieścić przedmioty. Kąt nachylenia jest dostosowany w taki sposób, aby elementy były widoczne i dostępne, a jednocześnie były pewnie podtrzymywane.

Wieszaki tego rodzaju często są wykorzystywane w sklepach, na targach, wystawach czy w kolekcjonerstwie, gdzie chcemy przedstawić przedmioty w sposób atrakcyjny i funkcjonalny. Bolce są rozmieszczone w równych odstępach na uchwycie i są odpowiednio wyprofilowane, aby zapewnić pewne podtrzymanie i stabilność.