Szyna ścienna 1,2m universal

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 158-120
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 20,50 zł 25,21 zł

Produkt: Szyna ścienna
Wymiary: Długość 1,4m
Materiał: Profil stalowy perforowany 30x18mm, gr. ścianki 2mm
Kolor: Chrom

Zastosowanie: sklepy odzieżowe, butiki, meble biurowe, meble do magazynu, organizacja garażu, warsztatu, garderoby domowe, garderoby modułowe, wyposażenie sklepów, organizacja schowków, organizacja spiżarni

Opis: Najmocniejsza dostępna na rynku szyna ścienna. Grubość blachy 2mm! Dostępna także w długości 240cm.

Szyna ścienna to solidne i wytrzymałe rozwiązanie do tworzenia systemów profili ściennych i garderób modułowych w celu ekspozycji towarów lub organizacji różnych przestrzeni - od wszelkich magazynów, poprzez sklepy handlowe, na garderobach domowych, piwnicach, schowkach i spiżarniach kończąc. Szyny mogą być wykorzystane do zabudowania każdego rodzaju przestrzeni - ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. W połączeniu z wieloma dostępnymi dodatkami stworzysz wyjątkowe meble modułowe, które później możesz nie tylko dowolnie konfigurować, ale również rozbudowywać o kolejne moduły - wszystko w zależności od aktualnych potrzeb.

Szyna ścienna mocowana do ściany, charakteryzuje się dużą wytrzymałością, która może sprostać większym obciążeniom - grubość blachy 2 mm czyni ten profil jednym z mocniejszych dostępnych rozwiązań na rynku. Taka konstrukcja jest w stanie utrzymać znaczne obciążenia, co jest szczególnie ważne w przypadku ekspozycji cięższych przedmiotów.

   

Garderoby modułowe charakteryzuje kilka istotnych cech:

 • Uniwersalność i wszechstronność: Zastosowanie systemu profili ściennych umożliwia swobodne rozmieszczenie wieszaków i innych elementów. Dzięki temu, garderoba może być dostosowywana do różnych rodzajów przestrzeni i potrzeb użytkownika.

 • Zmienna konfiguracja: Możliwość wymiany elementów wyposażenia, takich jak półki, wieszaki czy inne akcesoria, pozwala na łatwą adaptację garderoby do zmieniających się kolekcji, sezonów i wizji klienta. Jeśli kiedykolwiek zechcesz zmienić konfigurację, możesz bez problemu zamienić wieszaki na półki lub inne elementy, co sprawia, że garderoba jest wyjątkowo wszechstronna.

 • Innowacyjna Konstrukcja: Unikalną cechą tej garderoby jest jej konstrukcja oparta na systemie profili ściennych. To rozwiązanie pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.
 • Solidność konstrukcji: Szyny przymocowane do ściany zapewniają stabilną podstawę dla wieszaków i innych akcesoriów. To ważne, aby konstrukcja była trwała i odporna na obciążenia. Warto pamiętać, że niezależnie od zastosowania, garderoba musi być odpowiednio zamocowana i stabilna, aby uniknąć potencjalnych problemów z bezpieczeństwem.

 • Łatwość montażu: Mebel łatwy w montażu to istotna cecha, zarówno w przypadku sklepów, gdzie czas jest cenny, jak i w domowej przestrzeni, gdzie użytkownicy chcą szybko i bezproblemowo skonfigurować garderobę.

 • Możliwość rozbudowy: Możliwość powiększania garderoby o kolejne moduły pozwala na dostosowanie mebla do zmieniających się potrzeb i rozszerzenie go w przyszłości.

Garderoba modułowa wraz z akcesoriami to narzędzie do tworzenia spersonalizowanych i nowoczesnych przestrzeni, które jak najlepiej odzwierciedlą Twoją wyjątkową wizję i potrzeby. Organizacja pomieszczeń nigdy nie była prostsza - pożegnaj na zawsze problem z przechowywaniem i stwórz swoje idealne miejsce razem z nami!