Półka z wspornikami do szyny z relingiem na wieszaki

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 937-1
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 56,10 zł 69,00 zł

Produkt: Półka z relingiem na wieszaki + para wsporników na szyny

Wymiary: Półka: 120x30/100x30/90x30/80x30/60x30cm (szer. x głęb.), wsporniki: 30cm (dł.)

Materiał: Półka: płyta laminowana gr. 18mm, wsporniki: stal, reling: rura chromowana fi/25

Kolor wsporników: Chrom

Kolor półki: antracyt, biały, czarny, buk bawaria, klon, wenge, grusza, sosna bielona, dąb odwieczny, jasny popiel

Opis: Do zamontowania na szynie ściennej 2m lub 2,4m.

Półka z wspornikami z relingiem na wieszaki to akcesorium stosowane w systemie profili ściennych, które służy do mocowania bezpośrednio na szynie. Pozwala on na ciekawą ekspozycję towarów, a jego dodatkowym atutem jest reling który pozwala na zawieszenie wieszaków, a tym samym zwiększa powierzchnię ekspozycji. Może być wykorzystywany w wielu różnych miejscach, od sklepów i outletów, sklepów z narzędziami po domowe garderoby. Wykonanie elementów z trwałej stali zapewnia solidność i wytrzymałość, natomiast półka jest dostępna aż w 10 kolorach.

Garderoba modułowa to funkcjonalny mebel do zastosowania w sklepach odzieżowych, domach towarowych, butikach lub garderobach domowych. Konstrukcja oparta na systemie profili ściennych pozwala na dostosowanie układu wieszaków i wyposażenia do konkretnych potrzeb i preferencji - co pozwala na tworzenie dowolnej ilości konfiguracji. Najważniejsze cechy garderób modułowych:

  • Uniwersalność i elastyczność - Zastosowanie systemu profili ściennych umożliwia swobodne konfigurowanie rozmieszczenia wieszaków i innych elementów wyposażenia - wieszaków skośnych, poprzeczki, wieszaka ramowego itd. Dzięki temu, garderoba może być dostosowywana do różnych rodzajów odzieży i potrzeb użytkownika.

  • Zmienna konfiguracja - Możliwość wymiany elementów wyposażenia, takich jak półki, wieszaki czy inne akcesoria, pozwala na łatwą adaptację garderoby do zmieniających się kolekcji, sezonów i potrzeb użytkowników.

  • Solidność konstrukcji - Szyny przymocowane do ściany zapewniają stabilną podstawę dla całej konstrukcji. To ważne, aby konstrukcja była trwała i odporna na obciążenia.

  • Łatwość montażu - To istotna cecha, zarówno w przypadku sklepów, gdzie czas jest cenny, jak i w domowej przestrzeni, gdzie użytkownicy chcą szybko i bezproblemowo skonfigurować garderobę.

  • Możliwość rozbudowy - Możliwość powiększania garderoby o kolejne moduły pozwala na dostosowanie mebla do zmieniających się potrzeb lub rozszerzenie go w przyszłości.

Warto pamiętać, że niezależnie od zastosowania, konstrukcja musi być odpowiednio zamocowana i stabilna, aby uniknąć potencjalnych problemów z bezpieczeństwem.

Garderoby modułowe charakteryzują się możliwością nieskończonych konfiguracji. Wszystko zależy od wizji i potrzeb naszych klientów. Aby jak najlepiej dopasować garderobę do siebie, warto zapoznać się z naszymi akcesorami do profili ściennych.