Narożnik do Lady sklepowej "CORNER"

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1113
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: do 7 dni
  • szt.
  • Cena netto: 429,27 zł 528,00 zł

Produkt: Narożnik "Corner"

Wymiary: 60 x 85cm x 60cm (szer. x wys. x głęb.)
Materiał: Płyta laminowana gr. 18mm;
Kolor: Biały Alaska śnieżnobiały (U8681 SM), Popiel (U112 PE), Czarny (U190 PE), Antracyt (U164 PE), Buk Bawaria (D381), Klon (D375), Wenge (D9450), Sosna Bielona (D3168), Grusza (D9300), Dąb Odwieczny (D1041). Inne kolory na zamówienie.

Narożnik można stosować łącznie z naszymi ladami z serii: Porta, Breto, Supra, Basic, Basic Plus, Cassetto, Cassetto Eco;  (we wszystkich konfiguracjach)

Produkt wysyłany w paczkach do samodzielnego montażu.

Dokładny termin realizacji ustalamy po otrzymaniu zamówienia.

Ważne informacje

Kupujesz u producenta!

Meble wykonujemy z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 18mm, charakteryzującej się dużą wytrzymałością i odpornością na otarcia.

Jesteśmy producentem szerokiej gamy mebli sklepowych, biurowych m.in. lad, biurek oraz recepcji. Na życzenie klienta wykonujemy mebel w dowolnych wymiarach i dowolnym kolorze płyty. Meble produkowane są z dbałością o każdy szczegół i wysoką jakość. W naszym zakładzie stolarskim pracujemy na specjalistycznych maszynach CNC, co pozwala nam na łatwe spersonalizowanie projektu według wytycznych klienta. Zamówiony mebel wykonamy najczęściej w ciągu 3-4 dni roboczych lub w zależności od dostępności płyty.

Narożnik "CORNER" 

Mebel dopasowany do naszych lad i biurek. Dzięki narożnikowi "Corner" otrzymasz w prosty sposób połączenie dla swoich mebli tworząc funkcjonalny narożnik lub wyspę. Meble łatwo skonfigurować wybierając intersujące cię modele lad w odpowiednich wymiarach i dodając narożnik. Pamiętaj, że na każdy "zakręt" potrzebujesz jeden narożnik. W ten sposób łatwo zagospodarujesz przestrzeń wokół swojej lady. 

Wymiary narożnika to 60x60cm oraz wysokość 85cm.

Dzięki zastosowaniu wielonawiertu pod wsporniki, dwie półki wewnętrzne możesz dowolnie konfigurować (zamontować tylko jedną, bądź żadnej) i rozmieszczać na dowolnej wysokości. Możesz to zrobić w każdej chwili, nie wymaga to użycia żadnych narzędzi. W ten sposób łatwo dopasujesz przestrzeń wewnątrz narożnika do swoich wymagań.

 

Przykładowe konfiguracje z użyciem narożnika Corner:

Lada "Basic Plus" + narożnik "Corner" + lada "Breto" z nadstawką 50cm

 

 

Lada "Basic Plus" + narożnik "Corner" + lada "Basic Plus"

 

Lada "Basic Plus" + narożnik "Corner" + lada "Breto" z nadstawką 50cm

 

Lada "Basic Plus" + narożnik "Corner" + lada "Basic Plus" + narożnik "Corner" + lada "Breto"

 

 

Wzornik kolorów: mogą się różnić w zależności od monitora. Dekor polecamy sprawdzić na stronach producenta płyt KRONOPOL