Gondola Slatwall T Trójstronna Na kółkach 170cm (15cm)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 801
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: do 14 dni
 • szt.
 • Cena netto: 651,22 zł 801,00 zł

Produkt: Gondola Slatwall "T" na kółkach

Wymiary: 50x170x50cm (szer. x wys. x głęb.)

Materiał: Panel: Płyta MDF gr. 18mm, Płyta laminowana gr. 18mm; Wsuwki: aluminium

Kolor: Biały Alaska śnieżnobiały (U8681 SM), Popiel (U112 PE), Czarny (U190 PE), Klon (D375), Grusza (D9300), Dąb Odwieczny (D1041). Inne kolory na zamówienie.

Przykładowe zastosowanie: wyposażenie sklepów sportowych, meble sklepowe do salonów obuwniczych, ekspozycja do sklepów odzieżowych i butików, wyposażenie sklepów komputerowych i salonów GSM, wyposażenie sklepów z narzędziami

Na każdej z trzech ścian gondoli znajduje się po 10 aluminiowych wsuwek. Odstępy między wsuwkami - 15cm.

Dzięki zamontowanym kółkom, gondolę można w łatwy sposób przestawić.

Dokładny termin realizacji ustalamy po otrzymaniu zamówienia.

 

Opis: Gondola trójstronna typu "T" z systemu sklepowego Slatwall to doskonałe rozwiązanie dla sklepów różnych branż m.in. odzieżowych, sportowych, obuwniczych. System sklepowy Slatwall to elastyczny system ekspozycji handlowej, który umożliwi Ci wykorzystanie całej powierzchni sklepowej jako przestrzeni prezentacyjnej za pomocą paneli z poziomymi rowkami, do których można przymocować różnorodne akcesoria i uchwyty.

Best-line jest producentem paneli Slatwall - dzięki temu mogliśmy stworzyć wyjątkowe i estetyczne gondole, spójne z naszymi panelami.  Gondola Slatwall "T" jest zabudowana z trzech stron, co znacznie zwiększa dostępną powierzchnie do wyeksponowania towaru, a także poprawia widoczność asortymentu, który może być wyeksponowany w sposób bardziej przejrzysty. Frezowanie co 15 cm jest popularnym rozwiązaniem, znajduje zastosowanie w sklepach np. odzieżowych, natomiast frezy co 10 cm to dobry wybór wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wyeksponować mniejszy towar.

To, co odróżnia gondolę od paneli naściennych to możliwość jej dowolnego ustawienia - jest to mebel wolnostojący, co daje swobodę w aranżacji sklepu. Dodatkowo ten model gondoli zaprojektowany jest na kółkach - to znacznie ułatwia zmiany w kompozycji sklepowej, jak również pomaga w utrzymaniu czystości na sklepie. Podczas sprzątania z łatwością przesuniesz gondolę Slatwall bez zdejmowania ekspozycji.

 

Korzyści z wykorzystania gondoli obustronnej z systemem sklepowym Slatwall:

 • Efektywna prezentacja - Dzięki możliwości przymocowywania różnych akcesoriów, takich jak wieszaki, półki, uchwyty na buty, można efektywnie prezentować produkty w sposób atrakcyjny i uporządkowany.

 • Elastyczność - Slatwall umożliwia łatwe dostosowanie ekspozycji do zmieniających się kolekcji produktów. Możesz szybko przemieszczać i zmieniać akcesoria, aby dopasować je do aktualnych potrzeb i trendów.

 • Oszczędność przestrzeni - Gondola obustronna pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, zwłaszcza w przypadku mniejszych sklepów, gdzie każdy centymetr ma znaczenie.

 • Wielofunkcyjność - Dzięki różnorodnym akcesoriom, jakie można zastosować w systemie Slatwall, można wyeksponować różne rodzaje produktów, takie jak odzież, bielizna, obuwie, dodatki czy akcesoria.

 • Ułatwienie zakupów - Dobrze zaprojektowana ekspozycja może pomóc klientom łatwiej znaleźć i wybrać interesujące ich produkty, co z kolei może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży.

Taka gondola jest idealna do sklepów, które wymagają elastyczności w organizacji przestrzeni i częstego dostosowywania ekspozycji. Ważne jest jednak, aby zapewnić odpowiednią stabilność i bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli gondola jest przesuwana w miejscu z dużym ruchem klientów. Gondola Slatwall typu "T" stanowi skuteczny sposób na organizację i prezentację różnorodnych produktów w sklepie. Idealnie komponuje się z naszymi akcesoriami, które zostały stworzone specjalnie do systemu paneli Slatwall.

 

DOSTĘPNE DEKORY:

Kolory mogą się różnić w zależności od monitora. Dekor polecamy sprawdzić na stronach producenta płyt KRONOPOL