Gondola Slatwall ELLEGANT

 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: 696
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: do 14 dni
 • szt.
 • Cena netto: 731,71 zł 900,00 zł

Produkt: Gondola Slatwall na kółkach ELLEGANT

Wymiary:

 • Podstawa: 130x60cm
 • Wysokość: 140cm
 • Półka górna: gr. 36mm, wym. 115x50cm;
 • Panel z frezem: co 15cm (8 wsuwek aluminiowych)

Materiał: Płyta meblowa, wsuwki aluminiowe, rura stalowa chromowana,
Kolor: Biały Alaska śnieżnobiały (U8681 SM), Popiel (U112 PE), Czarny (U190 PE), Klon (D375), Grusza (D9300), Dąb Odwieczny (D1041). Inne kolory na zamówienie.

Przykładowe zastosowanie: wyposażenie sklepów sportowych, meble sklepowe do salonów obuwniczych, ekspozycja do sklepów odzieżowych i butików, wyposażenie sklepów z narzędziami, meble sklepowe do sklepów z bielizną

Na panelu znajduje się 8 aluminiowych wsuwek. Odstępy między wsuwkami - 15cm.

Dzięki zamontowanym kółkom, gondolę można w łatwy sposób przestawić.

 

Dokładny termin realizacji ustalamy po otrzymaniu zamówienia.

Gondola ELLEGANT z systemu sklepowego Slatwall to doskonałe rozwiązanie dla sklepów różnych branż m.in. odzieżowych, sportowych, z bielizną. System sklepowy Slatwall to elastyczny system ekspozycji handlowej, który umożliwi Ci wykorzystanie całej powierzchni sklepowej jako przestrzeni prezentacyjnej za pomocą paneli i gondoli z poziomymi rowkami, do których można przymocować różnorodne akcesoria i uchwyty.

Best-line jest producentem paneli Slatwall - dzięki temu mogliśmy stworzyć wyjątkowe i estetyczne gondole, spójne z naszymi panelami.  Gondola Slatwall ELLEGANT wykorzystuje system paneli i rury chromowanej kwadratowej - jest to interesujące połączenie elementów, które może stworzyć unikalną i atrakcyjną przestrzeń ekspozycyjną w sklepie. Gondola jest zaprojektowana w taki sposób, aby cała jej dostępna powierzchnia mogła być użyta do prezentacji asortymentu. To znacznie zwiększa przestrzeń do wyeksponowania towaru, a także poprawia widoczność asortymentu, który może być zaprezentowany w sposób bardziej przejrzysty. Frezy co 15 cm sprawdzą się w we wszelkich sklepach odzieżowych i nie tylko.

To, co odróżnia gondolę od paneli naściennych to możliwość jej dowolnego ustawienia - jest to mebel wolnostojący, co daje swobodę w aranżacji sklepu. Dodatkowo ten model gondoli zaprojektowany jest na kółkach - to znacznie ułatwia zmiany w kompozycji sklepowej, jak również pomaga w utrzymaniu czystości na sklepie. Podczas sprzątania z łatwością przesuniesz gondolę Slatwall bez zdejmowania ekspozycji.

 

Gondola ELLEGANT z systemu sklepowego Slatwall zapewni nam:

 • Efektywną prezentację - Dzięki możliwości przymocowywania różnych akcesoriów, takich jak: wieszaki, półki, uchwyty na buty, można efektywnie prezentować produkty w sposób atrakcyjny i uporządkowany.

 • Elastyczność i łatwość zmian - Stosując dodatkowy asortyment do paneli Slatwall w ciągu kilku chwil możemy dostosować panel do prezentowanego towaru oraz zmieniających się potrzeb i trendów.

 • Oszczędność przestrzeni - Gondola pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, zwłaszcza w przypadku mniejszych sklepów, gdzie każdy centymetr ma znaczenie.

 • Wielofunkcyjność - Dzięki różnorodnym akcesoriom, jakie można zastosować w systemie Slatwall, można wyeksponować różne rodzaje produktów, takie jak odzież, bielizna, obuwie, dodatki czy akcesoria (torebki, apaszki, paski, czapki).

 • Ułatwienie zakupów - Dobrze zaprojektowana ekspozycja może pomóc klientom łatwiej znaleźć i wybrać interesujące ich produkty, co z kolei może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży.

Gondola Slatwall ELLEGANT stanowi skuteczny sposób na organizację i prezentację różnorodnych produktów w sklepie. Idealnie komponuje się z naszymi akcesoriami, które zostały stworzone specjalnie do systemu paneli Slatwall.

DOSTĘPNE DEKORY:

*Kolory mogą się różnić w zależności od monitora. Dekor polecamy sprawdzić na stronach producenta płyt KRONOPOL

 

Pomożemy w zaprojektowaniu i wykonamy każdy mebel stosownie do potrzeb i wymagań klienta. ZAPRASZAMY!