Gondola obrotowa Slatwall EXCLUSIVE

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 562
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: do 14 dni
 • szt.
 • Cena netto: 1 117,07 zł 1 374,00 zł

Produkt: Gondola obrotowa Slatwall "EXCLUSIVE"

Wymiary: Wysokość całkowita gondoli (z podstawą): 180cm; Podstawa: 50x50x20cm; Część obrotowa: 35x35cm

Materiał: Panel: Płyta MDF gr. 18mm, Płyta laminowana gr. 18mm; Wsuwki: Aluminium (odstępy10cm lub 15cm)

Kolor: Biały Alaska śnieżnobiały (U8681 SM), Popiel (U112 PE), Czarny (U190 PE), Klon (D375), Grusza (D9300), Dąb Odwieczny (D1041). Inne kolory na zamówienie.

Przykładowe zastosowanie: wyposażenie sklepów sportowych, meble sklepowe do salonów obuwniczych, ekspozycja do sklepów odzieżowych i butików, wyposażenie sklepów komputerowych i salonów GSM, wyposażenie sklepów z narzędziami, sklepy muzyczne

Aluminiowe wsuwki znajdują się po każdej z czterech ścian gondoli. Odstępy między wsuwkami - 10cm (po 14 wsuwek aluminiowych) lub 15cm (po 10 wsuwek aluminiowych).

Opis: Obrotowa gondola z systemu sklepowego Slatwall. Część obrotowa obraca się dookoła na podstawie.

Gondola obrotowa z systemu sklepowego Slatwall to doskonałe rozwiązanie dla sklepów różnych branż m.in. odzieżowych, sportowych, obuwniczych. System sklepowy Slatwall to elastyczny system ekspozycji handlowej, który umożliwi Ci wykorzystanie całej powierzchni sklepowej jako przestrzeni prezentacyjnej za pomocą paneli z poziomymi rowkami, do których można przymocować różnorodne akcesoria i uchwyty.

Best-line jest producentem paneli Slatwall - dzięki temu mogliśmy stworzyć wyjątkowe i estetyczne gondole, spójne z naszymi panelami.  Gondola Slatwall obrotowa jest zabudowana z czterech stron, co znacznie zwiększa dostępną powierzchnie do wyeksponowania towaru, a także poprawia widoczność asortymentu, który może być wyeksponowany w sposób bardziej przejrzysty. Dodatkowym atutem jest możliwość obracania kolumny - ułatwia to klientom przeglądanie towaru. Frezowanie co 15 cm jest popularnym rozwiązaniem, znajduje zastosowanie w sklepach np. odzieżowych, natomiast frezy co 10 cm to dobry wybór wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wyeksponować mniejszy towar.

To, co odróżnia gondolę od paneli naściennych to możliwość jej dowolnego ustawienia - jest to mebel wolnostojący, co daje swobodę w aranżacji sklepu. Dodatkowo ten model gondoli zaprojektowany jest na kółkach - to znacznie ułatwia zmiany w kompozycji sklepowej, jak również pomaga w utrzymaniu czystości na sklepie. Podczas sprzątania z łatwością przesuniesz gondolę Slatwall bez zdejmowania ekspozycji.

  

Gondola obrotowa z systemu sklepowego Slatwall zapewni nam:

 • Efektywną prezentację - Dzięki możliwości przymocowywania różnych akcesoriów, takich jak: wieszaki, półki, uchwyty na buty, można efektywnie prezentować produkty w sposób atrakcyjny i uporządkowany.

 • Elastyczność i łatwość zmian - Stosując dodatkowy asortyment do paneli Slatwall w ciągu kilku chwil możemy dostosować panel do prezentowanego towaru oraz zmieniających się potrzeb i trendów.

 • Oszczędność przestrzeni - Gondola pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, zwłaszcza w przypadku mniejszych sklepów, gdzie każdy centymetr ma znaczenie.

 • Wielofunkcyjność - Dzięki różnorodnym akcesoriom, jakie są dostępne w systemie Slatwall, można wyeksponować różne rodzaje produktów, takie jak odzież, bielizna, obuwie, dodatki czy akcesoria (torebki, apaszki, paski, czapki).

 • Ułatwienie zakupów - Dobrze zaprojektowana ekspozycja może pomóc klientom łatwiej znaleźć i wybrać interesujące ich produkty, co z kolei może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży.

Gondola Slatwall stanowi skuteczny sposób na organizację i prezentację różnorodnych produktów w sklepie. Idealnie komponuje się z naszymi akcesoriami, które zostały stworzone specjalnie do systemu paneli Slatwall.

DOSTĘPNE DEKORY:

*Kolory mogą się różnić w zależności od monitora. Dekor polecamy sprawdzić na stronach producenta płyt KRONOPOL