Garderoba dwumodułowa - OPTI7 - CHROM

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: G1807-4P
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 368,16 zł 452,84 zł

Produkt: Garderoba dwumodułowa  - OPTI7
Wymiary: 180/200x240cm (szer. x wys.) 

Materiał: Szyna: profil stalowy perforowany 30x25mm, gr. ścianki 2mm; Wsporniki: stal; Półka: płyta laminowana gr.18mm
Kolor: Szyna: Chrom; Półka: Biały Alaska śnieżnobiały (U8681 SM), Jasny Popiel (U112 PE), Czarny (U190 PE), Antracyt (U164 PE), Buk Bawaria (D381), Klon (D375), Wenge (D9450), Sosna Bielona (D3168), Grusza (D9300), Dąb Odwieczny (D1041)

 

Na garderobę o szerokości 180cm składają się:

 • 3x szyna ścienna (dł. 240cm)
 • W zależności od opcji - 4x/6x/8x/10x półka 90x30cm (szer. x głęb.) + para wsporników

Na garderobę o szerokości 200cm składają się:

 • 3x szyna ścienna (dł. 240cm)
 • W zależności od opcji - 4x/6x/8x/10x półka 100x30cm (szer. x głęb.) + para wsporników

Każda półka ma wymiar 90x30cm lub 100x30cm (w zależności od szerokości garderoby), do półki dołączany jest komplet wsporników. Półki na szynach można rozmieszczać w dowolnej konfiguracji.

Opis: Garderoba dwumodułowa to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalność, elastyczność i trwałość. Nasze garderoby dwumodułowe są zaprojektowane z myślą o różnorodnych zastosowaniach. Niezależnie od tego, czy poszukujesz mebli do sklepu odzieżowego, czy dbasz o porządek w swojej garderobie domowej, warsztacie, garażu czy też chcesz zorganizować na nowo swój przedpokój albo pralnie - system profili ściennych z dodatkami spełni wszystkie Twoje oczekiwania - tak naprawdę możemy nimi zabudować każdą przestrzeń, wykorzystując maksymalnie dostępną powierzchnię w naszym wnętrzu.

 

Jedną z najważniejszych cech garderób modułowych jest ich uniwersalność - meble modułowe charakteryzują się nieskończoną możliwością konfiguracji ich konstrukcji. Wraz z akcesoriami możemy stworzyć unikatowy układ, który po czasie w prosty sposób zmienimy, w zależności od potrzeb. Jedynym elementem, który jest montowany na stałe do ściany to szyny ścienne. Każdy z dodatków, takich jak wsporniki z półką, wieszaki proste, skośne czy wiele innych akcesoriów może być łatwo wpinany oraz demontowany na szynach czy też zamieniany na inne elementy. Wbrew powszechnemu przekonaniu garderoby nie muszą znajdować się w oddzielnym pomieszczeniu. Estetycznie wykonane garderoby modułowe świetnie prezentują się również w sypialniach i pokojach (np. gdy zabudujemy nimi wnękę). Jest to także ciekawy sposób na ekspozycję towarów w luksusowych butikach i sklepach odzieżowych, którym chcemy nadać unikalnego charakteru.

Rozumiemy doskonale, że wizje i potrzeby ulegają zmianie - dlatego garderoby modułowe można nie tylko dowolnie konfigurować, ale również rozbudowywać o kolejne moduły. Dobrze rozplanowana i przemyślana garderoba, pozwala na ekonomiczne przechowywanie oraz łatwy dostęp do wszystkich przedmiotów, a tym samym zachowanie porządku i oszczędność czasu.


Garderoby modułowe charakteryzuje kilka istotnych cech:

 • Uniwersalność i wszechstronność: Zastosowanie systemu profili ściennych umożliwia swobodne rozmieszczenie wieszaków i innych elementów. Dzięki temu garderoba może być dostosowywana do różnych przestrzeni, takich jak sklepy, magazyny lub domowe garderoby.

 • Zmienna konfiguracja: Możliwość wymiany elementów wyposażenia, takich jak półki, wieszaki czy inne akcesoria, pozwala na łatwą adaptację garderoby do zmieniających się kolekcji, sezonów i wizji klienta. Jeśli kiedykolwiek zechcesz zmienić konfigurację, możesz bez problemu wymienić wieszaki na półki lub inne elementy, co sprawia, że nasze garderoby są wyjątkowo wszechstronne.

 • Innowacyjna Konstrukcja: Unikalną cechą tej garderoby jest jej konstrukcja oparta na systemie profili ściennych. To rozwiązanie pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.
 • Solidność konstrukcji: Szyny przymocowane do ściany zapewniają stabilną podstawę dla wieszaków i innych akcesoriów. To ważne, aby konstrukcja była trwała i odporna na obciążenia. Warto pamiętać, że niezależnie od zastosowania, szyny ścienne muszą być odpowiednio zamocowane do ściany, aby uniknąć potencjalnych problemów z bezpieczeństwem.

 • Łatwość montażu: Jedyny stały element systemu to szyny ścienne, które należy solidnie zamontować do ściany.  Wszystkie inne element jak wieszaki ramowe, przeglądarki, poprzeczki, wieszaki odzieżowe lub wsporniki półki montujemy wpinając je w perforacje, które znajdują się na całej długości szyn. Nie potrzebujemy do tego żadnych narzędzi. Odbywa się to szybko i intuicyjnie. Pozostaje Ci tylko skupić się na odpowiedniej konfiguracji, ale bez ryzyka! W każdej chwili możesz dokonać dowolnych zmian w układzie wieszaków!

 • Możliwość rozbudowy: Istnieje możliwość powiększania garderoby o kolejne moduły, co pozwala na dostosowanie mebla do zmieniających się potrzeb i rozszerzenie go w przyszłości.

Garderoba modułowa wraz z akcesoriami to narzędzie do tworzenia spersonalizowanych i nowoczesnych przestrzeni, które jak najlepiej odzwierciedlą Twoją wyjątkową wizję i potrzeby. Organizacja pomieszczeń nigdy nie była prostsza - pożegnaj na zawsze problem z przechowywaniem i stwórz swoje idealne miejsce razem z nami!

 

DOSTĘPNE DEKORY:

* Kolory mogą się różnić w zależności od monitora. Pełny dekor polecamy sprawdzić na stronach producenta płyt KRONOPOL