Ekspozytor na biżuterię szary (potrójny)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 529
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 64,60 zł 79,46 zł

Produkt: Ekspozytor na bransoletki potrójny
Wymiary: Wymiary: 35cmx17cm; wysokość: 26cm;
Materiał: Zamsz
Kolor:
Szary

Opis: Ekspozytor na bransoletki potrójny to praktyczne i stylowe rozwiązanie, które pomoże Ci przechowywać i eksponować trzy różne bransoletki jednocześnie. Wymiary: Ten ekspozytor ma kompaktowe wymiary, mierzące 35 cm x 17 cm, i osiąga wysokość 26 cm. Dzięki temu jest odpowiednio przestrzenny, aby pomieścić trzy bransoletki, jednocześnie zajmując niewiele miejsca na twojej toaletce czy w witrynie sklepowej. Wykonany jest z miękkiego zamszu, co sprawia, że bransoletki są delikatnie podtrzymywane i zabezpieczone przed zarysowaniami. Zamsz nadaje ekspozytorowi elegancki i luksusowy wygląd. Produkt jest w neutralnym, uniwersalnym odcieniu szarości, co pozwala na łatwe dopasowanie go do różnych stylów i kolorów wnętrz.

Ten potrójny ekspozytor na bransoletki to praktyczne i estetyczne rozwiązanie do przechowywania i prezentacji swojej kolekcji bransoletek. Dzięki niemu masz możliwość eksponowania trzech różnych bransoletek jednocześnie, co ułatwia wybór odpowiedniego akcesorium do swojego stroju. To także idealne rozwiązanie dla sklepów jubilerskich, które chcą wyeksponować swoje produkty w atrakcyjny sposób. Produkty na tym ekspozytorze będą zawsze prezentować się elegancko i uporządkowanie.

Ważna informacja!

Różne rodzaje SZARYCH ekspozytorów mogą odbiegać od siebie odcieniem. Kupując np. tackę i popiersie może się zdarzyć, że odcień nie będzie identyczny. W takich przypadkach reklamacja
dotycząca koloru nie będzie uznawana.